Reklam
  • Reklam
Vodafone Telsim ve FODER arasında iş birliği yapıldı!..

Vodafone Telsim ve FODER arasında iş birliği yapıldı!..

Kuzey Kıbrıs’ın sağlıktan eğitime, kültürel faaliyetlerden, çevre ve spora yatırımlar yaparak toplumun duyarlı olduğu sosyal sorumluluk konularına tercüman olmayı amaçlayan mobil iletişim şirketlerinden Vodafone Telsim (KKTC Telsim) ile Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER) arasında “Çocuk Gözüyle” fotoğraf yarışması ile ilgili bir protokol imzalandı. İşte detaylar…

Reklam
14 Aralık 2018 - 14:43 - Güncelleme: 15 Aralık 2018 - 15:48
Reklam

Vodafone Telsim ve FODER arasında iş birliği yapıldı!

Vodafone Telsim (KKTC Telsim) ve düzenli olarak yapılan fotoğraf çekim gezileriyle Kıbrıs’ın doğa güzelliklerini, tarihi mekânlarını, sokak görüntülerini, meslekler ve sosyal yaşamı, fotoğraf karelerinde saptayıp, çeşitli etkinliklerle halka sunmayı amaçlayan Kuzey Kıbrıs’ın en eski fotoğraf derneklerinden Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER), iş birliğinde 5 senedir gerçekleştirilen “Çocuk Gözüyle” fotoğraf yarışmasının bu sene altıncısı düzenleniyor.

KKTC Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, ilkokul ve ortaokullar arası yapılacak “Çocuk Gözüyle” fotoğraf yarışmasının, bu seneki temasının “Bir Sevdadır Velespit” olacağını ve çocuklara bisiklet sevgisini aşılamayı amaçladıklarını ifade etti.

FODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gökyiğit ise 18 Mart - 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında yarışmaya başvuruların online olarak yapılabileceğini açıkladı. Fotoğraf sergisinin ve ödül öreni ise yine mayıs ayında gerçekleşecek.

İlkokul ve ortaokul olarak ayrı kategorilerde düzenlenecek olan yarışmada hediye olarak birincilere Alcatel Pop 4S Cep Telefonu, ikincilere Alcatel Pixi 4 Tablet, üçüncülere ise Power Bank verilecek. Telsim Özel Ödülü ise Samsung Galaxy Camera olacak.

Ayrıca, fotoğrafları sergilenmeye hak kazanan öğrencilere ise FODER tarafından ücretsiz olarak 3 hafta sürecek “Temel Fotoğrafçılık Eğitimi” verilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Kredo münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Tüfekçi Group münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Tüfekçi Group münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları