Reklam
  • Reklam
Ramadan Cemil’den "2018 Motivasyon Toplantısı"

Ramadan Cemil'den "2018 Motivasyon Toplantısı"

Kuzey Kıbrıs’ta temsil ettiği markaları büyüterek sürdürülebilir ve karlı bir ticaret sahibi olmayı amaçlayan, tüketici mallarının satışı, pazarlaması ve dağıtımı alanlarında kaliteli hizmet sunan şirketlerden Ramadan Cemil, çalışanlarına özel olarak bir motivasyon toplantısı gerçekleştirdi. İşte detaylar…

Reklam
19 Aralık 2018 - 10:40 - Güncelleme: 19 Aralık 2018 - 12:19
Reklam

Ramadan Cemil’den “2018 Motivasyon Toplantısı”

Kuzey Kıbrıs’ın iş ortakları ve müşterilerinin işine değer katarak faaliyet gösterdiği sektörlerde seçkin lider ve ticaret ortağı olmayı hedefleyen şirketlerinden Ramadan Cemil, çalışanları için “2018 Motivasyon Toplantısı” düzenledi.

14 Aralık 2018 Cuma günü Lord’s Palace Hotel’de gerçekleştirilen toplantı, Ramadan Cemil Yönetim Kurulu Başkanı Işın Ramadan Cemil’in yaptığı açılış konuşmasının ardından şirketin Genel Koordinatörü Ramadan Cemil Debbağ’ın, 2018 yılının değerlendirmesini yapması ve 2019 yılında gerçekleştirmeyi planladıkları hedefleri paylaşmasıyla devam etti.

Daha sonra Hatice Tezcan’ın sunumu ve DJ Serdar Eren’in hazırlamış olduğu müziklerle devam eden toplantıda EGAD Danışmanlık’tan Emrah Adalı’nın interaktif “Kendi Motivasyonunu Bul” adlı sunumuyla eğlenceli dakikalar yaşandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x