• Reklam
Near East Bank’tan değişken hesap ile esnek yatırım...

Near East Bank'tan değişken hesap ile esnek yatırım olanağı...

KKTC’nin değerli banka markası ve ülkemizin değerli kuruluşlarından biri olan Near East Bank, yaygın dağıtım kanalları ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına pratik, etkin ve modern çözümler sağlıyor.

20 Ağustos 2020 - 12:07

Near East Bank Özel Bankacılık ürünü olan Değişken Hesap, özellikle bu dönemdeki döviz kurları dalgalanmasının yüksek olduğu bir dönemde piyasa hareketlerinin yakından izlenerek dilediğiniz zaman bir para biriminden diğer para birimine geçiş yapmanızı sağlayan ve faiz kaybı yaşamadan cazip getiri elde etmek isteyen müşterilerimiz için ideal bir üründür.

Değişken Hesap birikimlerinizi orta ve uzun vadeli değerlendirirken, vade süresi boyunca faiz kaybı yaşamadan para birimleri arasında geçiş yapmaya olanak sağlayan, müşterilerine esneklik imkânı sunan vadeli mevduata alternatif bir üründür. Her koşulda olduğu gibi Değişken Hesap ile müşterilerin yüzünü güldürmeyi başaran Near East Bank, 3 ay, 6 ay veya 1 yıl vade ile tek bir para birimine bağlı kalmadan TL, GBP, USD, EUR ve ALTIN arasında vade sonunu beklemeden ve faiz kaybı yaşamadan geçiş yapabilirsiniz.

Değişken Hesap, müşterilerine taahhüt süresi boyunca seçmiş oldukları para birimleri arasında Near East Bank’ın özel alış/satış kurlarından diledikleri kadar dönüşüm yapma imkânı sağlamaktadır. İlgili para birimleri için hesap açılışında belirlenen faiz oranları sabitlenir ve taahhüt süresi boyunca değişmez. Buna bağlı olarak, müşterilerimize hem kurlardaki hareketlerden kazanım elde etmeye olanak tanınarak, özel oranlarla sabit faiz getirisi elde etmenize imkân verir.

Near East Bank Özel Bankacılık gün boyu dünyanın her yerinden gelen piyasa verilerini değerlendirerek, finansal analizleri küresel bir perspektifte, politika ve ekonomideki değişimleri göz önünde bulundurarak, müşteri varlıklarını bütün veriler ışığında sürekli olarak optimize ediyor.

Modern yaşamın güncel gereksinimlerini yakından takip ederek kaliteli hizmetleri sürdürebilir kılmaya odaklandıklarını dile getiren Near East Bank Grup Müdürü Esra Manyera, müşteriyi tanıma, ihtiyaçlarını karşılayabilme ve uygun çözümler sunabilme amacı ile finansal konulardaki tüm ihtiyaç ve beklentilerine en kısa sürede ve en doğru şekilde çözüm bulduklarını belirtti.

Manyera, “kurulduğumuz günden bu yana sürdürülebilir değer yaratmaya odaklanan bir kuruluş olarak hizmetlerimiz, operasyonlarımız, insan kaynakları politikamız, gerçekleştirdiğimiz ve desteklediğimiz kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile paydaşlarımızın ve gelecek nesillerin yaşam kalitesini artıran ve kalıcı kılan çalışmalara öncülük ediyoruz.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'ndan duyuru! İşte detaylar...
Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'ndan duyuru! İşte detaylar...
Bakanlar kurulu kararları! İşte detaylar...
Bakanlar kurulu kararları! İşte detaylar...