Reklam
  • Reklam
Near East Bank, Christmas Party düzenledi!..
Reklam

Near East Bank, Christmas Party düzenledi!..

Sahip olduğu fark yaratan, yetkin ve dinamik insan kaynağı; kaliteden ödün vermeden sunduğu ürün ve hizmetler; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı sayesinde Kuzey Kıbrıs’ın bankacılık sektöründe her geçen gün ilerleyen güçlü bankalarından Near East Bank (NEB), her sene düzenlediği ve geleneksek hale gelen Christmas Partisi düzenledi. İşte detaylar…

Reklam
07 Ocak 2019 - 13:59 - Güncelleme: 08 Ocak 2019 - 20:36
Reklam

Near East Bank, Christmas Party düzenledi!

Yakın Doğu Grubunun bir parçası olarak 22 yıl önce kurulan ve kurulduğu günden beri izlediği verimli ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle faaliyet gösterdiği tüm alanlarda pazar payını artırmaya devam eden Kuzey Kıbrıs'ın köklü bankalarından Near East Bank (NEB), her sene düzenlediği ve geleneksek hale gelen Christmas Partisi düzenledi.

Near East Bank’tan (NEB) yapılan açıklamaya göre, müşterilerinin kültürel ve sosyal hayatlarına katkı sağlamak amacıyla düzenlene Christmas Partisi, Girne de yer alan Oasis Hotel’de 400 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Canlı müzik ve çeşitli ikramların yer aldığı partide Expat Bankacılık ve Pazarlama Birimi Kıdemli Müdürü Naci Karanlık, müşterilerini yakından tanıma fırsatı bulduklarını belirterek, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda en kaliteli hizmeti sunmayı 2019’da da sürdüreceklerini ifade etti.

Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera ise müşteri deneyiminin müşteri ve banka arasında gerçekleşen hizmet alımı boyunca yaşanan ilişkilerin bütünü olduğunu kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AirMax İnternet münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
AirMax İnternet münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
KKTC Sosyal Sigortalar Dairesi'nden duyuru! İşte detaylar...
KKTC Sosyal Sigortalar Dairesi'nden duyuru! İşte detaylar...