Reklam
  • Reklam
"Muhteşem Ben" Kitabı Bu Kez Gönyeli Fazıl Plümer...

"Muhteşem Ben" Kitabı Bu Kez Gönyeli Fazıl Plümer Anaokulundaki Çocuklar ile Buluştu.

Basımını Limasol Bankası’nın yaptığı “Muhteşem Ben” adlı ailelere yönelik çocuk kitabı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Gönyeli Fazıl Plümer Anaokulu öğretmenlerine tanıtılıp; minik öğrencilere dağıtıldı.

Reklam
24 Nisan 2019 - 09:37
Reklam

 

Erken Tanı konusunda çalışmalar yürüten dünya örgütü Center for Disease Control Provention (CDC-USA) tarafından hazırlanan, çevirisini Uz. Dr. Erdem Beyoğlu (Çocuk ve Ergen Psikiyatristi), basımını Limasol Bankası’nın yaptığı “Muhteşem Ben” adlı ailelere ve çocuklara yönelik çocuk kitabı Gönyeli Fazıl Plümer Anaokulu öğretmenlerine tanıtılıp; minik öğrencilerine dağıtıldı.

Uz. Dr. Erdem Beyoğlu (Çocuk ve Ergen Psikiyatristi) çocuk kitabı formatında hazırlanmasına karşın kitabın en önemli hedef kitlesinin aileler ve çocuklar olduğuna dikkat çekti. Beyoğlu, kitapla ailelerin çocuklarının psikolojik, ruhsal ve bedensel sağlık durumlarını 3 yaşından başlayarak kontrol ve takip edebildiklerini vurguladı. Dr. Beyoğlu, dünya ölçeğinde güvenilir bir kılavuz kitap olan “Muhteşem Ben”in basımını üstlenerek ülke eğitimine ve ailelere kazandıran Limasol Bankası ve yan kuruluşu Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu (LSS) yönetimine içtenlikle teşekkür etti.

İlgili etkinlikte Limasol Bankası ve Grup Şirketleri Kurumsal İletişim Müdürü – Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Kavaz Soykan, Gönyeli Şube Müdürü Züleyha Atış, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uz. Dr. Erdem Beyoğlu, Gönyeli Fazıl Plümer Anaokulu Müdürü Canan Gürkan, Müdür Muavini Selen Demirağ, Okul Aile Birliği Başkanı Cemaliye Kök, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, ilgili okulun değerli öğretmenleri ve öğrencileri yer aldı. Etkinlik toplu hatıra fotoğrafı ile noktalandı.

Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler 80 yıllık köklü bir Banka olarak; Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu ile sosyal sorumluluk projelerine kurumsallık kazandıran ilk yerel kurum olarak toplumsal faydası yüksek pek çok çalışma ile anılmaktan duydukları sevincin altını çizerek, bu tarz çalışmaların ileride de ayni heyecan ile devam edeceğini vurguladı. Bu kapsamda tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Kemaler, çocukların her gününü bayram olarak geçirmelerini diledi. Kemaler sözlerine şunları da ekledi: “Çocuklarımız bizlerin geleceğidir; bizlerde 80. Yıl kapsamında sloganımızın altını doldurarak; geçmişten, geleceğe, güvenle çocuklarımızın yanında var olarak katkı sağlamaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kredo münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Kredo münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Tüfekçi Group münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Tüfekçi Group münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları