Reklam
  • Reklam
Creditwest Bank’tan, "Creditwest Geleneksel Yılbaşı...
Reklam

Creditwest Bank'tan, "Creditwest Geleneksel Yılbaşı Partisi"

Kuzey Kıbrıs'ın finans sektörüne getirdiği yeniliklerle öncü bir güç olma yolunda ilerleyen köklü bankalarından Creditwest Bank, "Creditwest Geleneksel Yılbaşı Partisi" organize etti. Partiye katılan 270 Creditwest çalışanı, Emre Altuğ'un seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla doyasıya eğlendi. İşte detaylar...

Reklam
25 Aralık 2018 - 17:59 - Güncelleme: 26 Aralık 2018 - 19:19
Reklam

Creditwest Bank'tan, "Creditwest Geleneksel Yılbaşı Partisi"

Kuzey Kıbrıs genelindeki 12 Creditwest Bank Şubesi, Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve Creditwest Finance’ın 270 Creditwest çalışanı başarılı ve verimli geçen 2018 yılının yorgunluğunu Kaya Palazzo Otel’de düzenlenen muhteşem yılbaşı partisinde attı.

Creditwest Geleneksel Yılbaşı Partisinde 10., 15. ve 20. yılını dolduran 24 Creditwest çalışanına kıdem plaketleri ve altın rozetleri Altınbaş Holding ve Creditwest Bank yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

Etkinliğe Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, YK Üyeleri Vakkas Altınbaş, İnan Altınbaş, Cengiz Biçer ve Finans Grup Başkanı İhsan Uğur Delikanlı katıldı.

Creditwest Bank’tan ise YK üyesi Mustafa Yorulmaz ve ÇOHAV (Kıbrıs Çocuk Hastalıkları Araştırma, Önleme ve Tedavi Vakfı) Başkanı Sedef Altınbaş Akacan katılarak kıdem plaketleri ile altın rozetleri takdim edip kısa birer konuşma yaptı.

Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer gecede çalışanlara seslenerek; 2018 yılında öngörülemeyen ekonomik gelişmelerin etkisiyle zor bir yıl geçirildiğini ancak Creditwest çalışanlarının üstün ve özverili çalışmalarıyla kriz dönemini başarıyla geçirdiklerini söyledi. Zaheer, değişimin çok önemli olduğunu 2019 yılında da değişim projelerine devam edeceklerini söyleyerek tüm çalışanlarının ve KKTC halkının yeni yılını kutladı.

Gecede Emre Altuğ sahne alarak en güzel şarkılarını Creditwest için seslendirdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk Bankası münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Türk Bankası münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları