• Reklam
Zilliqa, kendi ağını başlatmaya hazırlanıyor!..

Zilliqa, kendi ağını başlatmaya hazırlanıyor!..

Kripto paralarda son durum...

24 Ocak 2019 - 12:27

Zilliqa, kendi ağını başlatmaya hazırlanıyor!

Zilliqa (ZIL) ekibi şu sıralar oldukça hareketli günler geçiriyor. ZIL ağında gerçekleşen yirmi altıncı güncelleştirmeyi 22 Ocak Salı günü başarıyla tamamlayan ekip, çok yakında kendi ağını (mainnet) başlatmak için tüm hazırlıkları sürdürüyor. ZIL ağı için büyük gün 31 Ocak!

Zilliqa (ZIL) Mainnet

Zilliqa ekibinin tamamladığı 26. güncelleştirme ana ağın başlatılmasından önceki son güncelleştirme olduğundan topluluk için büyük bir önem arz ediyordu. 31 Ocak’ta başlatılması planlanan ana ağ için bütün ekip yaklaşık bir sene boyunca seferber oldu. Bilindiği üzere ZIL tokenler bundan bir yıl kadar önce Ethereum (ETH) ağı üzerinde başlatılmıştı. İlk ZIL tokenlar 25 Ocak 2018 tarihinde Huobi borsası üzerinde işlem görmeye başlamıştı.

Zilliqa Testleri Başarılı

Zilliqa ekibi tarafından uygulanan son proje güncelleştirmesi topluluktaki kullanıcıları ZIL Mainnet’i hakkında bilgilendirmişti. Ekip ZIL platformunun, test ağının üçüncü versiyonunda bütün yönleriyle birçok defa test edildiğini belirtmişti.

Zilliqa Mainnet başlangıcının resmi olmayan yol haritası Ethereumworldnews’te yer alan bir habere göre aşağıdaki gibi:

*Hash gücü düşükken ağda saldırı gerçekleştirilmesi engellemek için mainnetin ön yüklemesi,

*Madencilik ödüllerinin ve shardingin test edilmesi,

ZIL tokenlar sabahki coinmarketcap verilerine göre piyasadaki 30. en değerli varlık. 0.0218 dolardan işlem gören ZIL son yirmi dört saatte yaklaşık %5 oranında değer kaybına uğramış. Yaklaşan mainnet etkinliğinin fiyatlara nasıl etki edeceği ise Zilliqa kullanıcıları arasında tartışılan konular arasında yer alıyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi ihale açtı. İşte detaylar.
Sosyal Sigortalar Dairesi ihale açtı. İşte detaylar.
Elektrik kesintisi! İşte detaylar...
Elektrik kesintisi! İşte detaylar...