Reklam
  • Reklam
TRON ile NeoWorld’den önemli iş birliği!..
Reklam

TRON ile NeoWorld'den önemli iş birliği!..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
09 Kasım 2018 - 09:56 - Güncelleme: 10 Kasım 2018 - 10:58
Reklam

TRON ile NeoWorld'den önemli iş birliği!

Justin Sun Twitter’daki resmi hesabından TRON vakfının NeoWorld ile stratejik bir ortaklık kurduğunu paylaştı.

Justin Sun söz konusu gönderide şu ifadeleri kullandı:

"TRON ile NeoWorld bir ortaklık sağladı. İki taraf arasındaki işbirliği NeoWorld’e dahil olmak, NeoWorld Özel Dünyasını tasarlamak, topluluğun ekosistemindeki ortak çalışmayı güçlendirmek gibi konular ile ilgili olacak."

 

Çevrimiçi sanal bir dünya sunan NeoWorld, türünün ilk örneği olma özelliğini taşıyor. Yeni sınırları keşfedebileceğiniz ve kendi 3D gerçekliğinizi yeniden hayal edebileceğiniz popüler oyun Sims’i oynamak gibi.

Bununla birlikte, NeoWorld ile kullanıcılarına tamamen Blockchain’e dayanan NeoWorld sanal ekosistemi arasında sosyalleşirken bağlantı kurmalarına izin verdiği ölçüde, ikisi arasında büyük bir fark bulunuyor.

Justin Sun Twitter’da resmi hesabında vakfın 8 Kasım itibarıyla bu çevrim içi sanal ortam ile resmi olarak ortak olduğunu duyurdu. İlk duyuruda Sun, ortaklığın temel amacının, ekosistemin güçlendirilmesinin yanı sıra NeoWorld Exclusive Island’a girip burada yerleşim kurmak olduğunu belirtti.

Şu an için ortaklık detayları hakkında daha fazla bilgi sunulmadığından bu ortaklığın vakfa nasıl fayda sağlayacağı konusunda da net bir fikir yürütemiyoruz.

Ayrıca ortaklık ile ilgili TRON vakfı da Medium’da resmi bir basın bülteni yayınladı. Ekibin aynı zamanda bu sanal ekosistem içindeki TRON binasının ekran görüntülerini paylaştığı da görüldü. TRON temsilcileri ayrıca TRON’un bu çevrim içi sanal ortama resmen girdiğini; Bununla birlikte, “NeoWorld Exclusive Island” adlı projenin etrafında dönen daha ileri düzey bir çalışmaların detaylarından henüz bahsetmedi.

NeoWorld, sanal dünyayı temsil etmek, sanal 3D sınırları keşfetmek, oyuncuların varlıklar kurmasına ve silüetler oluşturmasına izin vermek için token ekonomisi, Blockchain oyunları ve avatarlar meydana getirmesine olanak tanıyor.

Dahası bu ortam, sanal ekosistemdeki satıcılara aracılık yapma amacına hizmet eden ve değerli bir karmaşıklığa sahip bir ekonomi modeliyle desteklendiği söylenen bir ERC20 tokeni yayınlıyor.

Tüm kullanıcılar kendi dünyalarını oluşturabiliyor ve birbirleri ile iletişime geçebiliyorlar. Hatta seçimler organize edip kendi dünyalarını kurabiliyorlar. Burada Ethereum tabanlı tokenler, kullanıcıların kendi başlarına başlatabilecekleri işlemler ve faaliyetler arasında bir ödeme yöntemi olarak kullanılabiliyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CYPEX CO. LTD. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
CYPEX CO. LTD. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Vodafone Mobile Operations LTD münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Vodafone Mobile Operations LTD münhal duyurusu - Kıbrıs iş...