Reklam
  • Reklam
RippleNet, ağına katılan müşterilerle büyümeye devam ediyor!..

RippleNet, ağına katılan müşterilerle büyümeye devam ediyor!..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
09 Ocak 2019 - 11:15 - Güncelleme: 10 Ocak 2019 - 19:03
Reklam

RippleNet, ağına katılan müşterilerle büyümeye devam ediyor!

Kripto para piyasasının önde gelen altcoinlerinden Ripple (XRP), ekosistemin gelişmesine yönelik adımlar atmaya tüm hızıyla devam ediyor. Kripto para ve Blockchain şirketi Ripple tarafından 8 Ocak Salı günü yapılan açıklamada 13 yeni finansal kuruluşun RippleNet ödeme ağına dahil edildiği ifade ediliyor. Böylece ağda bulunan toplam müşteri sayısı iki yüzü aştı.

Cointelegraph’ın haberine göre ağa dahil olan yeni kuruluşlar İsveç, İngiltere ve Kuveyt gibi ülkelerde faaliyet veriyor. Son ortaklıkların ardından Ripple ağının müşteri yelpazesi, 40 kadar ülkeye ulaşarak tüm dünyaya yayılmayı başardı. Şirketin yayımladığı internet gönderisine göre yeni kuruluşlardan beşi, Ripple’ın dijital varlığı XRP’yi sınırlar arasındaki ödemelerde likidite için kullanacak. Ağdaki diğer yeni müşterilerinse Ripple teknolojisini hızlı ve şeffaf ödemeler sağlamak için kullanacakları ifade ediliyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, konu hakkında yayımladığı bir yazıda görüşlerine yer veriyor. RippleNet ödeme ağının kazandığı ivmeye dikkatleri çeken Garglinghouse, ağın geçtiğimiz yıldan beri her haftada iki ya da üç yeni müşteri gördüğünü belirtiyor. Bu ifadeler kripto para benimsenmesi sürecinin istikrarlı bir şekilde sürdüğüne işaret ediyor olabilir.

Gerçekleştirdiği başarılı ortaklıklarla kripto para kullanıcılarının gündeminde uzun bir süre boyunca yer almayı başaran Ripple, Ethereum’u geride bırakarak lider altcoin olmayı başarmıştı. Ethereum, bu pozisyonu yeniden ele geçirmiş olsa da Ripple’ın çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. RippleNet ödeme ağındaki finansal kuruluşlar uluslararası ödemeleri hızlı, güvenli ve masrafsız bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Creditwest Bank Ltd münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Güç Ecza Deposu münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Güç Ecza Deposu münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları