Reklam
  • Reklam
Ripple, İngiltere merkezli bir şirketle ortaklık kuruyor!..
Reklam

Ripple, İngiltere merkezli bir şirketle ortaklık kuruyor!..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
12 Aralık 2018 - 14:31
Reklam

Ripple, İngiltere merkezli bir şirketle ortaklık kuruyor!

İngiltere merkezli bir şirket olan Currencies Direct, Ripple’ın teknolojisini kullanarak büyüyen kurum listesine katılan en son üye. Ripple (XRP), salı günü geç saatlerde 0.30 dolar ile flört ederken, fiyat şu an için savunmasız kalıyor.

İngiltere merkezli bir döviz bürosu ve uluslararası ödeme sağlayıcısı Currencies Direct Ltd, Ripple’ın teknolojisini kullanmak isteyen bir başka kuruluş. Şirket, Ripple’ın xCurrent’ından yararlanan yeni bir gerçek zamanlı sınır ötesi havale koridoru açmaya hazırlanıyorlar.

XCurrent kullanımı bankaların ve finans kurumlarının birbirleriyle mesajlaşmalarına izin verir Bu da gerçek zamanlı olarak ödeme detaylarını teyit eder. Bu teyit süreci, bir işlemi başlatmadan önce gelir, daha sonra yerleştiğinde teslimatı onaylar.

Currencies Direct CIO, konuya yönelik şunları söylüyor:

"Ripple ile yaptığımız ortaklık, uluslararası ödemelerin geleceğini ve teknolojinin müşteri deneyimini büyük ölçüde nasıl geliştirebileceğini gösteriyor. Dünya çapında ve özellikle Hindistan’a devredilen çok büyük miktardaki parayı düşündüğünüzde, müşterilerin yalnızca fonlarının durumunu her aşamada kontrol etme yetisine sahip olma hakkı var."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CYPEX CO. LTD. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
CYPEX CO. LTD. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Vodafone Mobile Operations LTD münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Vodafone Mobile Operations LTD münhal duyurusu - Kıbrıs iş...