• Reklam
Ripple, 300 milyon dolarlık teşvik programı gerçekleştirmeyi...

Ripple, 300 milyon dolarlık teşvik programı gerçekleştirmeyi planlıyor!..

Kripto para haberleri...

28 Ocak 2019 - 14:16 - Güncelleme: 28 Ocak 2019 - 14:22

Ripple, 300 milyon dolarlık teşvik programı gerçekleştirmeyi planlıyor!

Kripto para piyasası çok uzun bir süre boyunca ayı trendinin etkisinde seyrediyor. Fiyatların düşüşü altcoin projelerinin ilerleyişini durdurmadı. Ripple (XRP) da bu altcoinler arasında yer alıyor. Ripple ekibi, RippleNet’e katılan finansal kuruluşlar için 300 milyon dolarlık dev bir teşvik programı gerçekleştirmeyi planladığını duyurdu.

Programdan faydalanmak isteyen tarafların RippleNet’e dâhil olması ve ağ üzerinde ticari işlemler gerçekleştirmesi gerekiyor. Program kapsamında tam 300 milyon dolar değerinde XRP dağıtılacak. Bu program sayesinde yeni kuruluşlar RippleNet’e katılmaya teşvik edilecek.

Ekip tarafından yapılan açıklamada, Ripple’ın yeni teşvik programına ilişkin detaylara yer veriliyor. Program kapsamında işlem yapan kullanıcıların, toplu satın almalar için çeşitli oranlarda sunulacak indirimlerden faydalanması planlanıyor. Böylece XRP kullanımının artırılması hedefleniyor.

Teşvik programı dâhilinde kullanıcılara yeni avantajlar sunulacak. Program kapsamındaki kullanıcıların toplu satın almalarında  bazı indirimlerden yararlanacakları ifade edildi. Ekip böylece Ripple tarafından sunulan hizmetlerin daha geniş kullanıcı kitlelerine ulaşabileceğini ve benimsenme oranının artacağını belirtiyor.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi ihale açtı. İşte detaylar.
Sosyal Sigortalar Dairesi ihale açtı. İşte detaylar.
Elektrik kesintisi! İşte detaylar...
Elektrik kesintisi! İşte detaylar...