• Reklam
Near East Bank yeni iş olanakları sunmaya devam ediyor!..

Near East Bank yeni iş olanakları sunmaya devam ediyor!..

Near East Bank, KKTC Bankacılık sektöründe üstün nitelikli insan kaynağına sahip olmak ve bu kaynağa yatırım yaparak tüm paydaşlarımıza değer yaratmak vizyonu ile ilerlemeye devam ediyor.

24 Ağustos 2020 - 11:22 - Güncelleme: 24 Ağustos 2020 - 11:28

Covid-19 salgınından sonra ekonominin çöküşü ile birlikte çoğu iş yerinin var olan istihdamlarını azaltmaya gitmesinin aksine Near East Bank istihdamını artırarak bünyesini genişletip, kişilere yeni iş olanakları sunmaktadır.

Near East Bank’ın istihdam politikası, nitelikli ve iyi eğitimli, sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık, paydaşlara ve Near East Bank’a değer katmaya hevesli, yenilikçi kişileri ırk, dil, din, cinsiyet ve yaş dahil hiç bir ayrım yapmaksızın bünyesine katmaktadır.

Tanımlı işe alım ölçütlerini kullanarak adil ve fırsat eşitliğine odaklı bir istihdam politikası izleyen Near East Bank, en uygun adayı en uygun pozisyona yerleştirmektedir. Bu doğrultuda geleceğin liderlerini yetiştirmek ve onlara bankacılık sektöründe kariyer fırsatı sunmak amacıyla yeni mezun ve iş deneyimi olan adayları bünyesine katmak Near East Bank’ın temel öncelikleri arasındadır.

Near East Bank bünyesinde çalışan motivasyonunun ve performansının üst düzeyde tutulması ve iş sonuçlarının da bunlara paralel geliştirilmesi, arzu edilen çalışma ortamının ve kurumsal kültürün yaratılmasıyla doğru orantılıdır. Sahip olduğu etkin iç iletişim kanalları aracılığı ile çalışanlarının ihtiyaç ve beklentilerini yakında takip eden Near East Bank, yıllık olarak da çalışan bağlılığı araştırması yürütmektedir. Araştırma, gizlilik prensipleri çerçevesinde yapılmakta, ortaya çıkan sonuçlar doğrultusunda da iş süreçlerinde iyileştirme ve geliştirme çalışmaları hayata geçirilmektedir.

Bugünün liderlerini geliştirme, geleceğin liderlerini yetiştirmek amacıyla, bireysel ihtiyaçlara özel çözümler dahil farklı ve sürdürebilir programlar düzenleyen Near East Bank, yetkinlik gelişimi programlarında etkin ve şeffaf süreçlerin dizayn edilmesine önem vermektedir. Bunun yanı sıra Near East Bank, günümüzde yeni teknolojiler son derece önem kazanırken, bu teknolojilere yatırım yapmanın yanı sıra teknolojiyi kullanacak olan çalışanların bu alanlardaki eğitime de önem vermektedir.

Bağlı çalışan ve yüksek kurumsal performans ilişkisinin bilinciyle çalışan bağlılığının kattığı değere, dolayısıyla çalışanların bağlılığını artırmanın önemine inanmakta olduklarını dile getiren Near East Bank İnsan Kaynakları Birim Müdürü Özge Yılmaz Ciğerci, insan kaynakları politikalarına ve çalışmalarına çok emek verdiklerini belirtti.

Ciğerci, “bankamızın her bir çalışanı için ayrı ayrı özel eğitim ve geliştirme programı uyguluyoruz. Near East Bank’ın geleceğe yönelik en önemli varlıklarının başında insan kaynağı geliyor.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'ndan duyuru! İşte detaylar...
Kamu Hizmeti Komisyonu Başkanlığı'ndan duyuru! İşte detaylar...
Bakanlar kurulu kararları! İşte detaylar...
Bakanlar kurulu kararları! İşte detaylar...