Reklam
  • Reklam
Near East Bank’tan kiosk ödeme sistemi!..
Reklam

Near East Bank’tan kiosk ödeme sistemi!..

Sahip olduğu fark yaratan, yetkin ve dinamik insan kaynağı; kaliteden ödün vermeden sunduğu ürün ve hizmetler; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile birçok yeniliğe imza atan ve atmaya devam eden Kuzey Kıbrıs’ın köklü bankalarından Near East Bank (NEB), kioask ödeme sistemi ile büyük bir yeniliğe imza attı. İşte detaylar…

Reklam
03 Kasım 2018 - 10:27
Reklam

Near East Bank’tan kiosk ödeme sistemi!

Hayata geçirdiği birbirinden farklı ve yenilikçi hizmetle bankacılık alanında KKTC’ye model olan Near East Bank, kiosk ödeme sistemi ile önemli bir yeniliğe imza attı.

Near East Bank ve Değirmenlik Belediyesi iş birliğinde Yiğitler Köyü’ne kurulan kiosk ödeme sistemi sayesinde, vatandaşlar Değirmenlik Belediyesi’ne gitmelerine gerek kalmadan, sıra sorunu yaşamadan belediyeye olan tüm ödemelerini kiosk ödeme sistemi ile kredi kartlarından yapabilecekler. PayPoint firmasının adaya getirttiği kiosk ödeme sistemleri, özellikle çalışanlara oldukça kolaylık sağlayarak istedikleri saat hiçbir ek ücret ödemeden fatura işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Vatandaşlardan tam not alan kiosk ödeme sistemi, Near East Bank ve Değirmenlik Belediyesi iş birliği çerçevesinde, Değirmenlik Belediyesi’nin uygun gördüğü 16 noktaya daha kiosk ödeme sistemi yerleştirilmesi planlanmış bulunuyor.

Her vatandaşın kolayca kullanabilmesi için tasarlanan kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlar, emlak vergisi, su faturası, ön ödemeli su kartı dolumu veya belediye trafik cezasını ödeyebilir, ödeme tamamlanınca makbuz yazıcısından makbuzlarını anında alabilirler.

Near East Bank’ın bankacılık adına hayatı kolaylaştıracak yenilikleri ve trendleri her zaman yakından takip ettiklerini belirten Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, gelişen dünyada her alanda olduğu gibi bankacılık alanında da birçok yeniliklerin olduğunu dile getirdi. Sektördeki gelişmelerin yakından takip ettiklerinin altını çizen Haskasap, kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlara bir yeniliği daha kazandırmanın mutluluğu içerisinde olduklarını, 2019 yılı hedeflerinin içerisinde kiosk ödeme sistemlerini 5 farklı şehirde de gerçekleştirmek olduğunu söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Voyager Kıbrıs Ltd.Merit Crystal Cove Hotel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Voyager Kıbrıs Ltd.Merit Crystal Cove Hotel münhal duyurusu -...
 Kaya Artemis Otel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Kaya Artemis Otel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları