Reklam
  • Reklam
Near East Bank sağlık semineri düzenledi.
Reklam

Near East Bank sağlık semineri düzenledi.

Near East Bank expat müşterileri için sağlık semineri düzenledi. İşte detaylar..

Reklam
14 Mayıs 2019 - 05:26
Reklam

 

Yıllardır etnik kökeni ne olursa olsun her yaştan, her dilden ve her dinden insana hayatı daha da kolaylaştıracak hizmetler sunan Near East Bank, Expat Müşterilerine yönelik sağlıkla ilgili farkındalık semineri düzenledi.

Dr. Suat Günsel Üniversitesi Hastanesi Genel Pratisyen Dr. Özgür Türk tarafından gerçekleştirilen seminer Park Palace Hotel Kongre Salonu’nda gerçekleşti. Katılımın büyük ilgi gördüğü seminerde Dr. Özgür Türk, kanser ve çeşitleri, sigaranın zararları ve yol açabileceği hastalıklar, kalp sağlığı, kolestrol ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Ayrıca Dr. Özgür Türk, insanların yemek seçimlerini etkileyen unsurlar hakkında bilgilendirmeler yaparak, duyusal ve duygusal açlık gibi önemli konulara da değinerek diyabetten korunmanın püf noktalarını verdi. 


Seminer sonrası Expat Müşterilerin sorularını cevaplayan Dr. Özgür Türk, seminere gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek katılan herkese teşekkür etti.

Semineri organize eden Near East Bank Expat Bankacılık ve Pazaralama Birimi Kıdemli Müdürü Naci Karanlık, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını söyledi. Sağlık Seminerine duyulan ilgiden memnun olduğunu dile getiren Karanlık, bu tür etkinlikleri sıklaştıracaklarını belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mepaş Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Mepaş Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Meriç Süt Ürünleri münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Meriç Süt Ürünleri münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları