MÜSİAD Kıbrıs ile KISBÜ arasında iş birliği protokolü...
Reklam

MÜSİAD Kıbrıs ile KISBÜ arasında iş birliği protokolü imzalandı!..

Kuzey Kıbrıs'ta sosyal ve kültürel, siyasal ve ekonomik, bilimsel ve teknolojik kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla oluşturulan bir dernek olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ) arasında iş birliği protokolü imzalandı. İşte detaylar...

Reklam
17 Ocak 2019 - 17:48 - Güncelleme: 18 Ocak 2019 - 20:15
Reklam

MÜSİAD Kıbrıs ile KISBÜ arasında iş birliği protokolü imzalandı!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile Kuzey Kıbrıs'ın kendisine, ailesine, topluma ve insanlığa karşı sorumluluğunun bilincinde mesleki bilgisi tam bireyler yetiştirmeyi ve insanlığa faydalı bilgi ve hizmet üretmeyi misyon edinmiş üniversitelerinden Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ) arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Bu protokolle iki kurum arasında eğitim ve tanıtım alanlarında önemli faaliyetler gerçekleşmesinin amaçlandığı belitrildi.

Ayrıyeten, KISBÜ'nün yurt dışındaki fuarlar ve etkinliklerde tanıtılmasıamacıyla da bir takım çalışmaların yürütüleceği ifade edildi.

İş birliği toplantısı, KISBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Tümer, KISBÜ Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Hikmet Atan ve MÜSİAD Kıbrıs Başkanı Okyay Sadıkoğlu'nun katılımıyla gerçekleşirken, protokol Tümer ve Sadıkoğlu tarafından imzalandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AirMax İnternet münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
AirMax İnternet münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
KKTC Sosyal Sigortalar Dairesi'nden duyuru! İşte detaylar...
KKTC Sosyal Sigortalar Dairesi'nden duyuru! İşte detaylar...