Reklam
  • Reklam
LTKB katkılarıyla Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler...
Reklam

LTKB katkılarıyla Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyeleri Limasol Sigorta tarafından sigortalandı!..

Kuzey Kıbrıs’ın kooperatifçilik ruhunu koruyarak aynı zamanda bankacılık kural ve prensiplerini eksiksiz uygulayan, iyi bir sentez yaratıp müşteri ve hissedarların refahını ve ekonomisini hep daha ileriye taşıyabilmeyi hedefleyen bankalarından Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın (LTKB) katkılarıyla, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyeleri Limasol Sigorta tarafından sigortalandı. İşte detaylar…

Reklam
19 Ocak 2019 - 14:59 - Güncelleme: 19 Ocak 2019 - 16:07
Reklam

LTKB katkılarıyla Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyeleri Limasol Sigorta tarafından sigortalandı!

Kuzey Kıbrıs’ın ekonomik aklı hep ön planda tutarak, hızlı, doğru, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini gözeterek çalışan köklü bankalarından Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın (LTKB) katkılarıyla, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyeleri Limasol Sigorta tarafından sigortalandı.

LTKB tarafından yapılan açıklamaya göre, bankanın Yenişehir’de yer alan binasının Kültür Salonunda gerçekleşen törenle, bu sene dokuzuncu kez 1 yıllık olmak üzere iş birliği protokolü yapıldı.

Limasol Grup üst düzey yetkilileri ile Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği ve Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu üst düzey yetkililerinin yanı sıra çok sayıda hakem ve gözlemcinin katılım gösterdiği belirtilen imza töreninde protokole, Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği Başkanı Niyazi Nizam ve Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Enver Baturalp imza koydu.

LTKB'nin sanata, çevreye, sağlığa ve spora her zaman önem verdiğinin ifade edildiği ve bu kapsamda imzalanan iş birliği protokolünün sonunda ise hakemlere sigorta poliçeleri verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yüksekbaş Gıda münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Yüksekbaş Gıda münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
ICY SU münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
ICY SU münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları