Reklam
  • Reklam
Lefke Avrupa Üniversitesi, Gönüllü Kan Bağışı Eğitim...
Reklam

Lefke Avrupa Üniversitesi, Gönüllü Kan Bağışı Eğitim Semineri düzenliyor!..

Kuzey Kıbrıs’ın öğrencilerine kaliteli bir eğitim-öğretim yılı sunmayı hedefleyen önde gelen üniversitelerinden Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ), Gönüllü Kan Bağışı Eğitim Semineri düzenliyor. İşte detaylar…

Reklam
22 Ekim 2018 - 11:55 - Güncelleme: 22 Ekim 2018 - 13:00
Reklam

Lefke Avrupa Üniversitesi, Gönüllü Kan Bağışı Eğitim Semineri düzenliyor!

Kuzey Kıbrıs’ın öğrencilerine kaliteli bir eğitim-öğretim yılı sunmayı hedefleyen önde gelen üniversitelerinden Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ), Gönüllü Kan Bağışı Eğitim Semineri düzenliyor.

“Bir Can İçin El Ele, Gönül Gönüle” sloganı ve Türk Kızılayı’nın desteğiyle Öğrenci Dekanlığı, Kızılay Kulübü ve Hemşirelik ve Sanat Kulübü’nün tarafından organize edilen seminer, Türk Kızılayı Kan Bağışçısı Kazanım personeli olan Şerife Tutku’nun sunumuyla gerçekleşecek.

Eğitim, 22 Ekim 2018 Pazartesi günü 14.30-15.30 saatleri arasında, 23 Ekim 2018 Salı günü ise 11.30-12.30 saatleri arasında LAÜ Sinema Salonu’nda (EUL Cinema Hall) yapılacak.

Ayrıca 22-23 Ekim tarihlerinde 10.30-17.00 saatleri arasında, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde dileyenler kan bağışı yapabilecek.

Daha önce 23 Ekim 2018 Salı günü 13.30-15.30 saatleri arasında gerçekleşeceği haberini yaptığımız meme kanseri bilinçlendirme ayı kapsamında düzenlenecek olan "Kendi Kendine Meme Muayenesi" konferansında ise yer değişikliği gerçekleşti. Konferans yine aynı saatlerde LAÜ Sinema Salonu’nda (EUL Cinema Hall) gerçekleşecek.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cahit Necipoğlu münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Cahit Necipoğlu münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Mepaş Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Mepaş Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları