Reklam
  • Reklam
KuCoin, hangi kripto paraları listesinden çıkartıyor?..

KuCoin, hangi kripto paraları listesinden çıkartıyor?..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
26 Aralık 2018 - 15:40 - Güncelleme: 27 Aralık 2018 - 10:01
Reklam

KuCoin, hangi kripto paraları listesinden çıkartıyor?

Singapur merkezli kripto para borsası KuCoin, 10 kripto parayı belirli kriterlere uymadıkları gerekçesiyle listesinden çıkaracağını duyurdu. KuCoin, listeden çıkarılacak kripto paraların yatırma işlemlerini 21 Aralık’ta durdurmuştu.

Listeden çıkarılacak kripto paralara sahip kullanıcıların 21 Mart 2019’a kadar kripto paralarını borsadan çekmeleri gerekiyor. Listeden çıkarılacak kripto paralar ise şöyle:

*Jibrel Network (JNT)

*WePower (WPR)

*Modum (MOD)

*EthLend (LEND)

*STK (STK)

*Asch (XAS)

*Bread (BRD)

*BitClave (CAT)

*Mobius (MOBI)

Yapılan duyuruya göre listeden çıkarılacak kripto paralar bir süredir gözetim altındaydı ve istenilen özelliklere ulaşamadılar. Bu özellikler arasında likidite, yol haritası, yasalarla uygunluk, pazar uyumu, güvenlik ve projenin şeffaflığı gibi alanlar bulunuyor. KuCoin’in özel gözetim açıklamasında şunlar ifade edildi:

"Borsa gözetim altına aldığı kripto paraların olumsuz etkileri olacağına karar verirse gerekli müdahaleyi yapmakla sorumlu. Yine de önceden haber verilerek ve uyarılarda bulunarak ilerler ve kripto paraların listeden çıkarılması belirli bir süre alır."

Belirli bir likiditenin altına düşen kripto paralar aynı zamanda 3 aylık süreç içerisinde faaliyet göstermezse listeden çıkarılma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Ayrıca borsaların rutin olarak yaptığı denetlemelere katılmayan projeler gözetim listesine alınıyor. Ek olarak projenin whitepaper’ında belirtilen geliştirmelerin tamamlanmaması, projenin internet sitesindeki uyuşmazlıklar kripto parayı silinmeye doğru sürüklüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antrakt Production münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Antrakt Production münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Airtech Kıbrıs münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Airtech Kıbrıs münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları