Reklam
  • Reklam
KTTO, Lapta Huzurevi’ne bağışta bulundu!..
Reklam

KTTO, Lapta Huzurevi'ne bağışta bulundu!..

Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO), gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. KTTO bu kapsamda Lapta Huzurevi’ne bağış yaptı. İşte detaylar…

Reklam
17 Aralık 2018 - 14:38 - Güncelleme: 17 Aralık 2018 - 16:17
Reklam

KTTO, Lapta Huzurevi’ne bağışta bulundu!

Kuzey Kıbrıs’ta meslek ahlakını ve tesanütü korumak, ticaretin gelen menfaatlere uygun şekilde gelişmesi için çalışmalar yapmak adında faaliyetlerde bulunan Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO), bir sosyal sorumluluk projesi daha geliştirerek, Lapta Huzurevi’ne güvenlik kamerası sistemi bağışında bulundu.

KTTO’dan yapılan açıklamaya göre, 14 Aralık 2018 Cuma günü, KTTO Genel Sekreteri Aysun Önet İleri ve KTTO Yönetim Kurulu Üyeleri Serhan Kombos, Selen Necat Gürkan ve Emre Olgun’dan oluşan Sosyal Sorumluluk Komitesi, Lapta Huzurevi’ni ziyaret etti.

Lapta Huzurevi Yetkilisi Fizyoterapist Sibel Karaca, KKTO heyetine huzurevi ile ilgili bilgiler verirken, acil bir durum olması halinde huzurevi sakinlerine ulaşabilmek, kaçma girişiminde bulunacak bireylerin güvenliğini sağlamak ve çalışanların takibini yapabilmek için güvenlik kamerası sisteminin ödeminden bahsetti.

Karaca, son olarak bağışlarından ötürü KTTO heyetine teşekkürlerini sunarak, özel plaket taktim etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
4 Haziran 2020 Perşembe güncel döviz kurları! İşte detaylar...
4 Haziran 2020 Perşembe güncel döviz kurları! İşte detaylar...
4 Haziran 2020 Perşembe altın ne kadar oldu? İşte detaylar...
4 Haziran 2020 Perşembe altın ne kadar oldu? İşte detaylar...