Reklam
  • Reklam
KTSO’nun düzenlediği yerli ürünlerde indirim kampanyası...
Reklam

KTSO'nun düzenlediği yerli ürünlerde indirim kampanyası başladı!..

KTSO, halkın alım gücünü rahatlatmak ve destek olmak adına yerli ürünlerde indirim kampanyası düzenleyeceğini duyurmuştu. Bugün gerçekleşen basın toplantısı itibariyle indirim kampanyası başladı. İşte detaylar…

Reklam
20 Kasım 2018 - 12:57 - Güncelleme: 22 Kasım 2018 - 09:17
Reklam

KTSO’nun düzenlediği yerli ürünlerde indirim kampanyası başladı!

Amaçlarından biri de Üretim sektörünün rekabet gücünün gelişimi, mal ve hizmet üretiminin GSMH’ya katkısı konusunda bilincin yerleşmesine katkı koymak olan Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO), bu sabah saat 10.00’da gerçekleştirdiği toplantı ile yerli ürünlerde indirim kampanyasını başlattı.

KTSO, “Halkın Ürünleri, Halkın Yanında” sloganı ile gerçekleşecek kampanya kapsamında yerli ürünlerde %5’ten %25’e kadar indirim uygulanacağını açıkladı.

Gerçekleşen toplantıda kampanyanın başladığını açıklayan KTSO Başkanı Candan Avunduk, denetimlerin de uygulanacağını ifade etti.

Toplantıya katılım gösteren Tufan Erhürman: “Daha çok üretmeliyiz, daha kaliteli üretmeliyiz. Ürettiklerimizi özellikle turizmde değerlendirmeliyiz.” şeklinde açıklama yaparak, ancak bu yolla dış ticaret açığını kapamanın mümkün olabileceğini ve ithalatın üreterek azalabileceğini vurguladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Voyager Kıbrıs Ltd.Merit Crystal Cove Hotel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Voyager Kıbrıs Ltd.Merit Crystal Cove Hotel münhal duyurusu -...
 Kaya Artemis Otel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Kaya Artemis Otel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları