Reklam
  • Reklam
Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
29 Ocak 2019 - 13:24
Reklam

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?

İşte, kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler...

Kripto para cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Power Ledger’in Blockchain ekonomisti Anya Nova, kriptonun toplumu 278 trilyon dolarlık varlıklardaki tokene dönüştürme potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Nova, güvenlik tokenlerinin vaadini anlatan yeni bir yayında, gerçek faydaların zamanla gerçekleşeceğini şu şekilde söylüyor:

"Son birkaç aydır güvenlik tokenlerini yakından takip ediyordum. Bu süreçte oldukça tartışmalı fikirlere maruz kaldım ve oldukça renkli karakterlerle tanıştım. Bazıları güvenlik tokenlerinin bildiğimiz gibi yoksulluğa son vereceğini iddia ediyor. Güzel bir düşünce. Ancak yoksulluk birçok nedene sahip ve yatırım olanaklarına erişim veya bunların bulunmaması, bunlardan sadece biri.

Elbette, güvenlik tokenleri yatırım fırsatlarına erişimi kolaylaştırıyor. Ancak, bu nihai hedef olmamalıdır. Önemli olan fırsatların kalitesi. Kötü bir yatırım yapar ve üstüne bir işaret koyarsanız, yine de kötü bir yatırımdır. Kötümser bir görüş, güvenlik tokenlerinin çok kalabalık bir alanda dikkatimizi çekecek birçok işe yaramaz yatırıma yol açacağı yönündedir.

Öyleyse güvenlik tokenleri finansmanı demokratikleştirecek ve milyonlarca yoksulluktan kurtulacak mı? Hayır, en azından hemen değil. Ama yaşadıklarımızı değiştirecekler mi? Kesinlikle. Niye? Çünkü tokenleştirmek için çok fazla şey var: Emlakta 217 trilyon dolar, hisse senedinde 55 trilyon dolar, altında 6 trilyon dolar."

Bitcoin, Ripple ve XRP, Ethereum ve Litecoin cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Ripple destekli mikro ödemeler startup’ından Sabine Bertram Coil, anket sorularını yanıtlamak için insanlara kripto ödeyebilecek yeni bir web uygulaması sunuyor.

Proof of concept (Konseptin ispatı) ILP-Anketler olarak adlandırılır ve katılımcılara XRP, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Paypal ve Venmo’da ödeme için Interledger Protokolünü kullanmak üzere tasarlanmıştır.

TRON cephesinde yaşanan son gelişmeler:

TRON tabanlı BitTorrent Token (BTT) başlatıldı. BTT, BitTorrent dosya paylaşım platformu ile entegrasyonundan önce Binance Launchpad’de satışa sunuldu. Token, BitTorrent’in 100 milyon kullanıcısı arasında değer aktarmanın genel bir yolu olarak hareket edecektir.

BNB ve TRX ile yapılan satışlar 15 dakika sürdü ve 6.85 milyon dolar BTT satıldı. Binance’de bu işlemlerden dolayı, TRON ve BNB’nin yüksek hacimler ile ilk sıralara çıktı.

Dash cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Dash şimdi Binance tarafından desteklenen Trust Wallet’te kullanılabilir.

Dash, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, TRON, Litecoin, Ethereum Classic, GoChain, POA Ağı, VeChain, Wanchain, Callisto, ICON ve TomoChain’e ek olarak cüzdan tarafından desteklenen 14. dijital varlık.

Zilliqa cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Güney Kore’nin en büyük kripto borsalarından biri olan Upbit, Zilliqa’nın MainNet token takas işlemine destek verdiğini açıkladı. Zilliqa’nın 31 Ocak’taki MainNet ağa saldırı olasılığını en aza indirecek bir dizi özellik ve koruma mekanizması içerecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x