• Reklam
Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..

Kripto paralarda son durum...

25 Ocak 2019 - 13:59

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?

İşte, kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler...

Bitcoin ve kripto para cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Goldman destekli kripto platformu Circle CEO’su, Bitcoin ve kripto para birimini büyük oranda güvence altına alan teknolojinin geleceğimiz için temel olduğunu söylüyor. Dünya Ekonomik Forumu Davos’ta Jeremy Allaire, kripto şüphecilerinin ortaya çıkan teknolojiyi daha yakından tanımaları gerektiğini söylüyor.

CNBC ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Allaire, Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıllarda keskin bir dönüşüme hazır olduğuna inandığını şu şekilde söyledi.

"Bunu webden bile daha dönüştürücü olarak görüyoruz. Bunun sivil kurumlarımız ve ekonomik kurumlarımız üzerinde çok daha büyük bir etkisi olacak uzun bir yay olduğunu düşünüyoruz.

Bitcoin ile ilgili en önemli şey, güvenliği ve ölçeğinde benzersiz olması. Ve bu fikir, bireylerin korumalı bir tarzda tutabilecekleri, dünyanın her yerinde çekici olan, egemen olmayan, az bulunan bir değer deposuna ihtiyacımız olduğunu düşünüyor. Ve bence giderek daha çekici olacak. Kriptografik tokenlerin dünyadaki her çeşit finansal varlığı temsil edeceğini düşünüyoruz. Yıllar içinde milyonlarca insana ulaşacak."

Ripple ve XRP cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Dünya Ekonomik Forumu Davos’ta Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kriptoların geleceği hakkında bir CNBC paneline katıldı. Garlinghouse, şirketinin sınır ötesi ödeme çözümleri paketi, XRP planları ve mevcut kripto düzenlemesi durumu hakkında konuştu.

Ethereum cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Ethereum tabanlı geliştirme stüdyosu ConsenSys, merkezi olmayan uygulamalarla nasıl para kazanılacağı konusunda yeni bir görev açıkladı. Listede hata ödülleri, serbest meslek, borç verme, esnetme ve daha pek çok şey var.

Nakit para kazanmak için DApp’ler:

*Gitcoin

*Bounties Network

*Cent

*Ethlance

*ETHLend

*Dharma

*Augur

*Veil

Litecoin ve TRON cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Önde gelen kripto para borsası Binance, Litecoin ve TRON için yeni stablecoin alım satım çiftleri ekledi. Litecoin şimdi TrueUSD, Paxos ve USD Coin ile eşleştirildi. Ayrıca, TRON Paxos ve USD Coin ile eşleştirildi. Ticaret 24 Ocak 2019’da saat 10.00’da (UTC) başlıyor.

*LTC/TUSD

*LTC/PAX

*LTC/USDC

*TRX/PAX

*TRX/USDC

VeChain cephesinde yaşanan son gelişmeler:

VeChain CEO’su Sunny Lu, AT&T Pro-Am’de Singapur merkezli Blockchain platformu hakkında bir konuşma yapacak. Ortaya çıkan teknoloji ile ilgili etkinlik 6 Şubat’ta California, Carmel’deki Carmel Valley Ranch’ta başlıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi ihale açtı. İşte detaylar.
Sosyal Sigortalar Dairesi ihale açtı. İşte detaylar.
Elektrik kesintisi! İşte detaylar...
Elektrik kesintisi! İşte detaylar...