Reklam
  • Reklam
Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
21 Ocak 2019 - 09:47 - Güncelleme: 23 Ocak 2019 - 19:04
Reklam

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?

İşte, kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler...

Bitcoin cephesinde yaşanan son gelişmeler:

ABD kripto borsası Gemini sahipleri, ayı piyasasına rağmen Bitcoin’in yükseliş görünümünde olduğunu söylüyorlar.

Reddit Gemini’yi yöneten ikizlerden Tyler Winklevoss, Bitcoin’in 7 trilyon dolardan fazla altın kapağını geçme yolunda Bitcoin’in iyi ilerlediğine inandığını şu şekilde söyledi:

"Bitcoin ile ilgili tezimiz değişmedi. Bitcoin’in daha iyi olduğuna inanıyoruz. Haklıysak, zaman geçtikçe Bitcoin piyasa değeri, 7 trilyon dolarlık altın piyasasını geçecek. Bitcoin’in piyasa değeri altını aştığında, bir BTC 333.333 dolar değerinde olacaktır, çünkü Bitcoin’in toplam arz olarak en fazla 21 milyon dolaşımda olacaktır."

Bilgisayar bilimcisi ve kriptografi yazarı Nick Szabo geçenlerde neden aynı düşüncede olduğunu şu şekilde açıkladı:

"Örneğin; bir merkez bankasının yabancı bir merkez bankasına veya hükûmete tahvilleriyle güvenemeyeceği bazı durumlar olacak. Geliştirilen çözümlerden biri, İsviçre hükûmetinin sizin için elinde tutmasıdır -bu, güvenilmeyen bir çözüm değildir. İsviçre hükûmeti kendisi politik baskılarına maruz kalırsa, bu yüzden daha fazla güven için en az riske indirgenmiş çözüm kripto para birimidir.

Altın rezerviyle ilgili diğer sorun ise fiziksel olarak savunmasız olmaları. Naziler Avrupa’daki ülkeleri fethettiğinde, ilk gittikleri yer merkez bankasının altın rezerviydi.

Ripple cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Ripple’ın Filipinler’deki xRapid ortağı, 72 milyon dolara satıldı. TechCrunch’a göre, Coins.ph kripto borsasının büyük bir kısmı, Go-Jek’e satılıyor. Borsa, 5 milyon kullanıcısı olduğunu ve Filipinler ile ABD arasındaki xRapid ödemelerini güçlendirmeyi planladığını söylüyor.

Bu arada, popüler XRP Tip Bot’un yaratıcısı platformun güvenliğini artırıyor.

Stellar Lumens cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Stellar cüzdan platformu Lobstr, XLM göndermeyi ve almayı daha kolay hale getirmek için çalıştığını söylüyor. Kullanıcılar artık yalnızca bir e-posta adresi girerek şifrelerini aktarabilirler. Yeni özellik, kullanıcıların henüz bir hesabı olmayan e-posta adreslerine XLM göndermesine bile izin verecek.

Litecoin cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Litecoin Vakfı, resmi olarak Litecoin logosunun yeni bir versiyonunu eklediğini söylüyor. Kuruluşa göre, mavi logo, Litecoin’in logosunu küresel bir hayran kitlesine yayınlayan UFC 232 karma dövüş sanatları savaş etkinliğinde ilk kez tanıtıldı.

TRON cephesinde yaşanan son gelişmeler:

TRON Vakfı, Tron’un halka açık başkanı Marcus Zhao’nun TRX’le bir fincan kahve ödediği görüntüsünü tweetledi. Zhao, işlemi yapmak için TronCard platformunu kullandı.

Cardano cephesinde yaşanan son gelişmeler:

Cardano Etkisi podcast’inin son bölümü çıktı. Bu sürüm, Cardano’nun akıllı sözleşmelerinin oluşturulması üzerine çalışan Cardano dili mimarı Manuel Chakravarty ile röportaj sunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Bu hafta borsa ve dolar kazandırdı, altın ve euro kaybettirdi! İşte detaylar...
Bu hafta borsa ve dolar kazandırdı, altın ve euro kaybettirdi!...