Reklam
  • Reklam
Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
08 Ocak 2019 - 17:23
Reklam

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?

İşte, kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler...

DX. borsa cephesinde yaşanan son gelişmeler.

Yeni ve çığır açan kripto platformu DX. Exchange resmen açıldı. Estonya merkezli borsa, Nasdaq’taki en büyük 10 şirketin dijital hisselerini sunan ABD hisse senetlerini belirleyen ilk şirket. Platform, MPS MarketPlace Securities’in sahip olduğu gerçek hisse senetlerinin desteğiyle Apple, Amazon, Baidu, Facebook, Alfabe, Intel, Microsoft, Netflix, Nvidia ve Tesla’nın tokenize hisse senetlerini sunuyor.

Borsa aynı zamanda Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Cardano, OmiseGo, Enigma, ShareToken ve Digibyte’da listeliyor. Tüm paralar ABD doları ile eşleştirildi. Ek olarak, XRP ve Cardano Japon yeniyle, XRP ve Digibyte ise euro ile eşleştirildi. Şimdiye kadar, platform AB’deki müşteriler için mevcut ve bu yıl ise ABD’ye genişleme planlıyor.

Ripple ve XRP cephesinde yaşanan son gelişmeler.

Ripple CTO’su David Schwartz, XRP Ledger’ın dağıtılmış anlaşma protokolünün, şu anda Ethereum Classic’i vuracak olan Blockchain saldırı riskini ortadan kaldırdığını açıkladı.

Schwartz, bir dizi tweette, XRP Ledger’in fikir birliği mekanizmasının “istenmeyen bir hard fork’tan kaçınmak için belirli bir güven örtüşmesi” gerektirdiğini söyledi.

TRON cephesinde yaşanan son gelişmeler.

TRON’un son haftalık raporu çıktı. Raporda, artan sayıda TRON’un merkezsiz uygulaması hakkında bir güncelleme de dahil olmak üzere, platformun en son ilerleme durumu vurgulanıyor.

Litecoin cephesinde yaşanan son gelişmeler.

Litecoin kurucusu Charlie Lee, Magical Crypto Podcast’in yaklaşmakta olan bir bölümünde Bitcoin aşırılık yanlıları ve Bitcoin maksimalistleri olarak adlandırdıkları taraflar arasındaki fark hakkında konuşmayı planladığını söyledi.

Lee, aşırılık yanlılarının Bitcoin’in uzun vadede kalan tek kripto para olacağına inandığını, maksimalistlerin bazı altcoinlerin de iyileşme ihtimaline izin verdiğini söyledi.

Kaç kişi aşırılıkçı olarak tanımladığını bulmak için, Lee Twitter’da bir anket yayınladı. 28.000 oylamanın ardından bilim dışı anketin sonuçları, katılımcıların %9’unun kendilerini aşırılıkçı olarak tanımladığını gösteriyor. Bitcoin Maximalists, katılımcılar ise %48’ini oluşturdu.

Cardano cephesinde yaşanan son gelişmeler.

Cardano için tam destek Ledger Nano S donanım cüzdanına geliyor.

Ledger’e göre, bu ay piyasaya sürülecek bir ürün yazılımı güncellemesi, Cardano’nun tam olarak desteklenmesi için gerekli yapı taşlarını içerecek. Cardano için defter desteği, şu anda resmi bir lansman tarihi olmayan GitHub’ta devam eden bir çalışmadır.

PIVX cephesinde yaşanan son gelişmeler.

Gizlilik para PIVX şimdi App Store’da onaylanmayı başarmış birkaç kripto ürünlerinden biri olduğunu söylüyor. PIVX iOS cüzdanı şu açıklama ile yayına girdi:

"Apple, şifreleme para birimi uygulamaları konusundaki yönergelerini sıkılaştırdığından beri, geliştiricilerin Apple App Store’a yeni cüzdanlar ve diğer ilgili uygulamaları edinmeleri giderek daha zor hale geldi. Bir dizi kripto projesinin kullanıcıları, varlıklarını bir iOS cihazında depolamak ve takas etmek için çok para birimli uygulamalara (Coinomi gibi) güvenmek zorunda kaldı.

Ancak, tüm bunlar dünyanın ilk tamamen isimsiz bir risk kanıtı parası olan PIVX için değişti. Popüler mahremiyet tokeni şimdi kendisini App Store’a özel bir cüzdan uygulaması edinmeyi başarabilen seçkin birkaç projenin arasında buldu. Şimdiye kadar pazar değerine göre en büyük 100 kripto para biriminden sadece 7 tanesi bunu çözmeyi başardı."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antrakt Production münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Antrakt Production münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Airtech Kıbrıs münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Airtech Kıbrıs münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları