Reklam
  • Reklam
Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
31 Aralık 2018 - 09:37 - Güncelleme: 02 Ocak 2019 - 19:47
Reklam

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?

İşte, kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler...

Bitcoin cephesinde yaşanan son gelişmeler.

Kripto balina gözlemcileri Bitcoin’de 189 milyon dolarlık dev bir transfer yakaladı.

Bir Bitcoin balinası 48.000 BTC’yi transfer etti. Bitcoin’ler bilinmeyen bir cüzdandan diğerine gönderildi ve şu ana kadar herhangi bir kripto para borsasına gönderilmediği anlaşılıyor. Balina hareketlerini bir dizi büyük XRP transferini takip ediyor. Ayrıca, tüm Bitcoin’lerin %5’ini, tüm Ethereum’un %8’ini ve tüm Litecoin’lerin %25’ini taşıyan Coinbase’de devasa bir kripto reorganizasyonu gerçekleştirdi.

Ripple ve XRP cehpesinde yaşanan son gelişmeler.

Çevrimiçi ve mobil ödeme platformu Neteller, kripto programına XRP’yi ekledi. İngiltere merkezli şirket, kullanıcılara kripto satın almanın, depolamanın, aktarmanın ve fiat’a dönüştürmenin kolay bir yolunu sunuyor. Neteller ayrıca Bitcoin, Bitcoin Cash, Ether, Ethereum Classic, Litecoin ve 0x kripto paralarını, 28 farklı fiat para birimini ile destekliyor.

Ethereum cephesinde yaşanan son gelişmeler.

ConsenSys’in sponsor olduğu Ethereum blogunda son rapor yayımlandı. Bu haftanın baskısı, Enjin Coin, Loopring ve 0x dâhil olmak üzere bir dizi Ethereum tabanlı platformda geliştirici güncellemelerini ve haberlerini içeriyor.

Ayrıca Coinbase CEO’su Brian ArmsTRONg ile kriptoyu “vizyondan ana gerçekliğe” nasıl taşıyacağına dair bir podcast sundu.

Haftalık rapor aynı zamanda popüler masa zk-SNARK’ların nasıl öğrenildiğine bakarak geliştiriciler için faydalı ipuçları veriliyor. Koh Wei Jie konuya yönelik raporda şu açıklamaları yapıyor:

"Zero bilgi delilleri büyük potansiyel taşıyor. Uygulamaları arasında ZCash gibi takip edilemeyen kripto para birimleri, zincir dışı işlem gruplama yoluyla Ethereum için daha iyi ölçeklenebilirlik ve gizliliği koruyan kimlik kanıtları bulunuyor. Kripto ekosistemindeki geliştiriciler bu nedenle ZKP’leri iyi bir şekilde öğrenmeliler."

Stellar Lumens cephesinde yaşanan son gelişmeler.

Bitnovo, İtalya ve İspanya’daki kullanıcılara restoranlar ve perakende mağazaları gibi yerlerde kripto harcamaları için bankamatik kartına Stellar'ı (XLM) ekledi.

Tekerleği yeniden icat etmeden kripto kullanımına yardımcı olmak için tasarlanan kart ayrıca Bitcoin, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin ve Zcash’i destekliyor.

TRON cephesinde yaşanan son gelişmeler.

TRON’un platformdaki yerel yönetim uygulamaları hakkındaki en son raporu çıktı.

Rapor, yeni oyunlar ve JOYSO’dan TRON tabanlı bir merkezsiz borsa da dahil olmak üzere TRON DApp ekosistemine yeni eklemeler hakkında bilgi veriyor. Ayrıca borsa, kullanıcıların zincir cüzdanlarıyla doğrudan alışveriş yapabilmelerini sağlayan sipariş eşleştirme özelliğine sahip.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antrakt Production münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Antrakt Production münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Airtech Kıbrıs münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Airtech Kıbrıs münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları