Reklam
  • Reklam
Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..
Reklam

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
25 Aralık 2018 - 10:08 - Güncelleme: 31 Aralık 2018 - 09:32
Reklam

Kripto paralarda yaşanan son gelişmeler neler?

İşte, kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler...

Bitcoin cephesinde yaşanan son gelişmeler.

Dünyanın en ucuz müzayedesinde ne olabilir, görünüşe göre Lightning Network kullanılarak en düşük Bitcoin teklif sahibine bir sanat eseri satıldı.

Reddit kullanıcısı Cryptograffiti, 0.000000037 dolara “Black Swan” adında küçük bir sanat eseri aldığını söyledi. Lightning Network, kullanıcıların Bitcoin’i transfer edebilme hızını önemli ölçüde artırmak ve yüksek hacimlerde süper küçük mikro ödemeler göndermeyi mümkün kılmak için tasarlanmış ikinci bir katman çözümü.

Ripple ve XRP cephesinde yaşanan son gelişmeler.

Temel baz birimi olarak XRP’yi ekleyeceğini açıkladıktan sonra, Binance, eşleştirilecek ilk iki kripto parayı açıkladı. Binance’in resmi Twitter hesabına göre, TRON ve ZCOIN şimdi XRP ile eşleştiriliyor.

Bu arada, Ripple yeni yılda 2018’de sınır ötesi ödemelerini ve XRP’nin büyümesini sağlayan bir dizi duyuru yayınladı. XRP’nin toplam arzının yaklaşık %60’ını elinde tutan Ripple, dijital varlıklarını ödeme çözümü xRapid’de kullanacak.

Ethereum cephesinde yaşanan son gelişmeler.

Manhattan’daki bir binanın tamamı Ethereum platforunda tokenleştirilmek için proje bazında yakından inceleniyor. 36.5 milyon dolarlık bina için “Dünya çapındaki yatırımcılar binanın karşılayabileceği kadarına yani çok veya az payına sahip olabilirler.” açıklaması yapıldı. Yani binanın belirlenen paylarına Ethereum ve kripto para ödeyerek sahip olabilirsiniz.

SEC cephesinde yaşanan son gelişmeler.

SEC dijital varlıklar hakkında daha fazla araştırma yapma kararı aldı ve yeni teknolojiyi daha çok araştıracak. SEC, yeni dönemde daha açık ve daha dikkatli olacak, bunun için kendine yeni liste belirledi. Listenin başında tahin edileceği gibi kripto paralar bulunuyor. Bu kararla belirsizlikler ortadan kalkacak ve belenen düzenlemeler daha hızlı çıkacak.

Cardano cephesinde yaşanan son gelişmeler.

Charles Hoskinson tatilde bir sürpriz yaparak bir video yayınladı. Cardano‘nun kurucusu platformun geleceği, yeni işe alımlar ve Blockchain şirketi IOHK’da neler olduğu hakkında son gelişmeleri paylaştı.

Çin sıralamasında yaşanan son gelişmeler.

Çin, 2018 için son kripto sıralamasını yeni yayımladı. EOS ve Ethereum hâlen sırasıyla birinci ve ikinci sıradalar. GXchain, üçüncü olarak BitShares’in yerini aldı. Komodo, Ontology, NULS, Nebulas, BitShares, NEO ve Steem dördüncü ile 10. sırada yer aldı. Bitcoin ise 18’inci sırada kendine yer buldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AkfinansBank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
AkfinansBank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Kritik Davos Zirvesi bugün başlıyor. İşte detaylar...
Kritik Davos Zirvesi bugün başlıyor. İşte detaylar...