Reklam
  • Reklam
KİYED, Maronitlerin dönüşü ile ilgili Başbakanlığı ziyarette...
Reklam

KİYED, Maronitlerin dönüşü ile ilgili Başbakanlığı ziyarette bulundu!..

Kıbrıs İş İnsanları Yatırımcılar ve Ekonomi Derneği (KİYED), Maronitlerin dönüşü ile ilgili olarak Başbakan Tufan Erhürman’ı ziyaret etti. İşte detaylar…

Reklam
25 Aralık 2018 - 15:23
Reklam

KİYED, Maronitlerin dönüşü ile ilgili Başbakanlığı ziyarette bulundu!

Kıbrıs Türk toplumunun refahının ve üretiminin yükseltilebilmesi için çalışmalar yapan Kıbrıs İş İnsanları Yatırımcılar ve Ekonomi Derneği (KİYED), 21 Aralık 2018 Cuma günü Başbakanlığı ziyaret ederek Maronitlerin dönüşü ile ilgili olarak Başbakan Tufan Erhürmanla görüşme gerçekleştirdiklerini belirtti.

KİYED, Maronitlerin dönüşü projesinin artık Erhürman tarafından koordine edileceği konusundaki memnuniyet ve desteklerini ifade etmek için ziyarette bulunduklarını açıkladı.

Ayrıca KİYED, bu projeyle ilgili yapılacak girişimler üzerine bilgiler alırken, projenin gerçekleşmesi adına yapılacak yardımlar konusunda da kendilerine imkân tanınması isteklerini dile getirdi.

KİYED son olarak: “Projenin koordinasyonu için yapılacak atamadan sonra süratle eylem planı ve takvimlendirilmiş bir programa olan ihtiyacımız konusunda görüş birliğinde olmaktan dolayı Sn. Başbakanı ve hükûmetimizi kutluyoruz.” şeklinde açıklama yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meteoroloji Dairesi uyardı! İşte detaylar...
Meteoroloji Dairesi uyardı! İşte detaylar...
Esenem Enterprises Limited münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Esenem Enterprises Limited münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları