Reklam
  • Reklam
KISBÜ Türkçe Öğretmenliği bölümü Ali-Veli Okulu açıyor!..
Reklam

KISBÜ Türkçe Öğretmenliği bölümü Ali-Veli Okulu açıyor!..

Ürettiği evrensel nitelikte bilgi ve yetiştirdiği bireyler ile Kuzey Kıbrıs’ın gelişmesine ve kalkınmasına katkıda bulunmayı ve dünyada barış ve refahın artmasına yardımcı olmayı ülkü edinmiş üniversitelerden Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ), okuma yazma bilmeyen yetişkin bireyler için bir okul açmaya karar verdi. İşte detaylar…

Reklam
29 Ekim 2018 - 15:59 - Güncelleme: 07 Aralık 2018 - 15:53
Reklam

KISBÜ Türkçe Öğretmenliği bölümü Ali-Veli Okulu açıyor!

Kuzey Kıbrıs’ta kendisine, ailesine, topluma ve insanlığa karşı sorumluluğunun bilincinde mesleki bilgisi tam bireyler yetiştirmek ve insanlığa faydalı bilgi ve hizmet üretmeyi hedef olarak belirlemiş önde gelen üniversitelerden Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ), okula gidememiş ve okuma yazma bilmeyen yetişkin bireyler için Ali-Veli Okulu açıyor.

KISBÜ’den yapılan açıklamaya göre, yaş sınırının olmadığı ve tüm yetişkin bireylerin kayıt olup faydalanabileceği bu okul, kayıtlar için kasım ayının sonuna kadar başvuru kabul ediyor olacak.

Kırtasiye masrafları KISBÜ tarafından karşılanacak olup, gece okulu şeklinde gerçekleşecek kurslar, KISBÜ Türkçe Öğretmenliği bölümünde yapılacak.

Yrd. Doç. Dr. Zeki Akçam’ın himayesi altında yapılacak kurslar, Türkçe Öğretmenliği ve bu bölüme bağlı Türkçe Kulübü üyeleri tarafından gerçekleştirilecek.

Ayrıca KISBÜ, şimdilik Lefkoşa bölgesinde yapılacak olan kursların, önümüzdeki zamanlarda istek olması durumunda diğer bölgelerde de verilebileceğini açıkladı.

Detaylı bilgi ve kayıt için:

İletişim: +90 533 886 06 52

Adres: Haspolat Kavşağı yanı, Lefkoşa

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AkfinansBank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
AkfinansBank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Kritik Davos Zirvesi bugün başlıyor. İşte detaylar...
Kritik Davos Zirvesi bugün başlıyor. İşte detaylar...