Reklam
  • Reklam
(KIB-TEK) K.T. Elektrik Kurumu münhal duyurusu - Kıbrıs iş...

(KIB-TEK) K.T. Elektrik Kurumu münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları.

(KIB-TEK) K.T. Elektrik Kurumu çağrı merkezinde istihdam edilmek üzere münhal açtı.

Reklam
14 Aralık 2019 - 12:29
Reklam

KİTABET HİZMETLERİ SINIFI, GENEL HİZMET MEMURU (Münhal Sayısı: 8)

İstihdam koşulları;

  1. Müracaatçılar, istihdam edilmeleri halinde, istihdam edildikleri kadroya ait görevlerini, Kıb-Tek’in Lefkoşa’daki iş yerinde ifa etmeyi peşinen kabul ederler. Çağrı Merkezi’nde görev yapmak üzere istihdam edilmesine karar verilen kişinin, sonradan görev yaptığı bölüm ve/veya bölgeyi değiştirmek istemesi, o kişinin işine son verilmesi için yeterli sebep olacaktır.
  2. Müracaatçılar, mesai, düzensiz mesai ve vardiya sistemine göre çalışmayı peşinen kabul etmiş sayılacaklardır.
  3. İşe alınacak kişilerin maaşı, 47/2010 sayılı Kamu Çalışanlarının Aylık (maaş – ücret) ve Diğer Ödeneklerinin Düzenlenmesi Yasası’nda Kitabet Hizmetleri Sınıfı, Genel Hizmet Memuru için öngörülmüş başlangıç maaşı olup Sosyal Güvenlik açısından 73/2007 sayılı Yasa kurallarına tabii olacaktır.

KKTC vatandaşı adaylar için başvurular en geç 30.12.2019 tarihinde mesai bitimine kadar şahsen 140, Bedreddin Demirel Cad. Yenişehir Lefkoşa adresinde bulunan KKTC Elektrik Kurumu Personel Şube Amirliği’ne yapılacaktır.Başvuru sahiplerine üzerinde aday numarası yazılı belge verilecektir. Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu web sayfasında (www.kibtek.com) münhallere ait detaylı bilgi mevcuttur.09.01.2020tarihinde Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu web sayfasında (www.kibtek.com)yayınlanan arananniteliklere uygun başvuru sahipleri ve yapılacak sınavın tarihi duyurulacaktır.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hasel LTD münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Hasel LTD münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Cepbasket münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Cepbasket münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları