Reklam
  • Reklam
KEİ Ofisi’nden, "Üniversitelerin Bilimsel ve Teknolojik...
Reklam

KEİ Ofisi’nden, "Üniversitelerin Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Projesi” ödeneklerinden yararlanmak isteyen öğretim üyelerine çağrı!..

"Üniversitelerin Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Projesi” kapsamında, proje teklif dosyaları KİE Ofisi (TC Kalkınma ve Ekonomik İş birliği Ofisi) ile KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığına ulaştırabilir. İşte detaylar…

Reklam
15 Ekim 2018 - 10:49
Reklam

KEİ Ofisi’nden, "Üniversitelerin Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Projesi” ödeneklerinden yararlanmak isteyen öğretim üyelerine çağrı!

2018 Yılı Türkiye Cumhuriyeti kaynaklarından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne sağlanan “Hibelerin Kullanımına İlişkin Protokol” kapsamında yürütülen "Üniversitelerin Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Projesi” ödeneklerinden yararlanmak isteyen öğretim üyeleri, proje teklif dosyalarını en geç 31 Ekim 2018 saat 16.00’a kadar ulaştırmaları gerekiyor.

Öğretim üyeleri proje teklif dosyalarını, Üniversitelerinin Bilimsel Araştırma Projelerinden Sorumlu Birimlerine iletebilir, söz konusu Üniversite Birimlerinin ise konsolide edilmiş Proje tekliflerini KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile KEİ Ofisi'ne ulaştırmaları gerekiyor.

Not: Başvuru formuna http://kei.gov.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Domuz gribi tedavisinde ilk 48 saat önemli!
Domuz gribi tedavisinde ilk 48 saat önemli!
AkfinansBank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
AkfinansBank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları