Reklam
  • Reklam
İşte, kripto para cüzdanı başlatacak İsviçre merkezli banka!..

İşte, kripto para cüzdanı başlatacak İsviçre merkezli banka!..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
22 Ocak 2019 - 18:09 - Güncelleme: 22 Ocak 2019 - 18:27
Reklam

İşte, kripto para cüzdanı başlatacak İsviçre merkezli banka!

İsviçre merkezli Falcon Private Bank’ın attığı son adım da kripto para benimsenmesine katkı sağlayacak. Banka kripto para cüzdanı başlatacağını duyurdu.

Banka tarafından 21 Ocak Pazartesi günü yayımlanan bir basın açıklamasına göre kullanıcılara kripto para cüzdanı hizmeti verilecek. Belirli kripto paraları destekleyeceği belirtilen yeni cüzdanın kullanıcılar için transfer ve depolama hizmetleri sunacağı ifade ediliyor. Cüzdanın en çok dikkat çeken özellikleri arasında, müşterilere itibari para türünden para çekme olanağıveriyor olması gösterilebilir.

Bankanın açıklamasında hem özel hem de kurumsal yatırımcıların desteklenen kripto paraları doğrudan transfer edebileceği ya da kripto paralarını itibari paraya kolayca çevirebileceği belirtiliyor. Cüzdanın dikkat çekecek bir diğer özelliği ise diğer hesaplar arasında hızlı bir şekilde transfer gerçekleştirme olanağı sunuyor olması. Falcon Bank’ın kripto para cüzdanı şimdilik sadece Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) gibi kripto paraları destekliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Bu hafta borsa ve dolar kazandırdı, altın ve euro kaybettirdi! İşte detaylar...
Bu hafta borsa ve dolar kazandırdı, altın ve euro kaybettirdi!...