Reklam
  • Reklam
İşte, Binance borsasının yeni hamlesi!..

İşte, Binance borsasının yeni hamlesi!..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
14 Aralık 2018 - 15:22
Reklam

İşte, Binance borsasının yeni hamlesi!

Kripto para piyasası son zamanlarda önemli ölçüde değer kaybına uğrasa da borsa platformları faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Düşen fiyatlara aldırış etmeyen Binance borsası da hizmetlerini genişletmeye yönelik önemli adımlar atıyor.

Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance, tüm dünyadan milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Kripto paralara yönelik yayın yapan haber sitesi CoinDesk’e göre borsanın girişim kolu Binance Labs platformun faaliyetlerini genişletmeye hazırlanıyor. Ayı piyasasına aldırış etmeyen dev şirket, genişleme çalışmaları kapsamında beş yeni şehirde yeni programlar başlatacak. Bu şehirlerin Berlin, Buenos Aires, Lagos, Singapur ve Hong Kong olduğu açıklandı. Kaynaklara göre söz konusu çalışmalar mart ayında başlatılacak.

Dev kripto para borsası Binance, şimdiye dek ekosistemin gelişimi için birçok çalışmaya imzasını attı. Blockchain projeleri için teşvik programları uygulayan borsa habere konu olan yeni çalışmalarını önümüzdeki yıl içerisinde başlatacak. Beş farklı yerde gerçekleşecek bu programlar merkez lokasyon olarak bilinen Singapur’a düzenlenen üç haftalık yolculuk sonunda sona erdirilecek.

Şirket, San Francisco’da düzenlenen bir program için daha önceden yaptığı çalışmalarda sekiz ekip oluşturmuştu. Yaklaşık 500 başvurunun içerisinden seçilen ekipler, bu yılki San Francisco programına katılacak. Binance Labs başkanı Ella Zhang, San Francisco 2019 programı için şirketin bir kere daha başvuru almaya hazır olduğunu ifade ediyor.

Zhang şunları kaydetti:

"Bu iki gelecek vadeden piyasanın Blockchain ve kripto para kullanım alanları var. Bizler yaptığımız bu çalışmaların ardından yerel ekiplerin ödemeler, yerel para birimlerinin istikrarsızlığı ve havale sorunları gibi sıkıntıların üstesinden gelmesini umuyoruz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güç Ecza Deposu münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Güç Ecza Deposu münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları