Reklam
  • Reklam
İKTİSATBANK yeniliklere devam ediyor.

İKTİSATBANK yeniliklere devam ediyor.

KKTC'nin en önde gelen bankalarından Kıbrıs İktisat Bankası LTD. gelişmeye devam ediyor. İktisatbank, İskele Bahçeler'de yeni ATMsi ile yeniliklerini sürdürüyor.

Reklam
11 Ağustos 2018 - 10:50
Reklam

İKTİSATBANK yeniliklere devam ediyor. 

KKTC’nin en önde gelen bankalarından İktisatbank tüm finansal işlemleri gerçekleştirmeye yardımcı, teknolojik ATM Bankacılığını İskele Bahçeler'e de taşıdı.

Artık İktisatbank Gazi Mağusa – Karpaz anayolu üzerinde yer alan yeni noktası ile birlikte KKTC genelinde 28 noktaya hizmet ulaştırıyor.  

İktisatbank ATM’leri, hesaptan para çekme, kredi kartı, nakit avans, taksitli nakit avans, hesaptan kredi borcu ödeme, hesaptan kart borcu ödeme, fatura ödeme ve döviz alış-satış işlemleri olmak üzere çeşitli finansal işlemleri şubeye gitmeden yapma imkânı sunuyor. Ayrıca İktisatbank müşterisi olmayanlar da para çekebilir ve hesap bakiyesini öğrenebilir.

Finansal işlemleri kolaylıkla yapabilmek, en yakın ATM'yi harita üzerinde bulmak ve yol tarifi almak için İktisatMobil uygulaması ya da İktisatbank web sitesinde yer alan ATM/Şube Bulucu kullananılabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x