• Reklam
Huobi, komisyon gelirlerinde Binance ve OKEx’i geride bıraktı!..

Huobi, komisyon gelirlerinde Binance ve OKEx’i geride bıraktı!..

Kripto paralarda son durum...

25 Ocak 2019 - 10:08

Huobi, komisyon gelirlerinde Binance ve OKEx’i geride bıraktı!

Ticaret hacmine göre üçüncü en büyük kripto para borsası olan Huobi Global’in işlem platformunda yapılan alım satım faaliyetlerinden 2018 yılında komisyonlarından 483 milyon dolar kazandığı bildirildi.

Çin sanal para piyasasında bir emtia uzmanı olan Hwaseong Jae Kyung’dan alıntı yapan Güney Kore medya kuruluşu Sporbiz’in verdiği son rapora göre, Huobi geçtiğimiz yıl komisyon gelirlerinde 545.2 milyar won (483.9 milyon dolar) kazandı. Ve hem Binance’yi (463.9 milyon dolar) hem de OKEx’i (293.4 milyon dolar) geride bıraktı.

Türev pazarı komisyon gelirlerinde önemli bir pazar.

Her ne kadar bu rakamlar teyit edilmemiş olsa da, kripto para borsası tarafından türev pazarında (Huobi DM) paylaşılan ve son zamanlarda işlem hacminin geçtiğimiz yılın sonunda piyasaya sürüldükten sonra 20 milyar doları aştığını belirten verilere dayanarak makul görünüyor. Huobi DM şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve EOS (EOS) için uzun ve kısa pozisyonlar sunuyor.

Popüler borsa bu arada Tron (TRX) sahipleri için BitTorrent Token (BTT) airdropunu gelecek ay destekleyeceğini açıkladı.

Platformun yerel tokeni olan Huobi Token (HT) ise şu an 1.04 dolardan işlem görüyor. Borsanın tokeni, 52 milyon dolarlık bir piyasa sermayesine sahip. Ve bu rakam tokeni AltDex Döviz Endeksi‘nde (ALTEXC) altıncı en büyük varlık haline getirdi.

Adı geçen kripto para borsalarından bu raporun ayrıntıları konusunda ilerleyen günlerde resmi bir açıklama gelebilir.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi ihale açtı. İşte detaylar.
Sosyal Sigortalar Dairesi ihale açtı. İşte detaylar.
Elektrik kesintisi! İşte detaylar...
Elektrik kesintisi! İşte detaylar...