Reklam
  • Reklam
Huobi, kendi stable coinini basacağını duyurdu!..

Huobi, kendi stable coinini basacağını duyurdu!..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
23 Ocak 2019 - 09:39
Reklam

Huobi, kendi stable coinini basacağını duyurdu!

Singapur’da dün düzenlenen toplantıda Huobi CFO’su Chris Lee şirketin platformu güncelleyerek uluslararası standartlara çıkartacaklarını belirtti. 2018’in büyük değişimler getirdiğini ifade eden CFO, piyasa hakkında halen iyimser olduğunu dile getirdi. Konuşmasının ardından 2019’un stabil coinler önemli bir yıl olacağını ve Huobi’nin de kendi stabil coinini basacağını sözlerine ekledi.

Birçok kripto para borsası gibi Huobi de stabil coinlere genel yaklaşımı kullanacak. Stabil coinler genellikle bir itibari para ile destekleniyor ya da algoritmik olarak fiyatı bir değere sabitleniyor. Huobi, sadece ekim ayında 4 dolar destekli stabil coini desteklediğini duyurdu ve platformuna ekledi. Huobi’nin çalışanlarını işten çıkardığı haberleri medyada yer almıştı ancak Huobi açıklamalarına göre şirket yeni piyasa arayışına devam ediyor. Örneğin, en son Huobi Japonya’da bir platform açtı.

Stabil Coin Piyasası

2018 yılı özellikle 2. yarısında stabil coinlerin parladığı yıl oldu. Stabil coinlerin lideri Tether (USDT) hakkında şüphe uyandırıcı iddialara rağmen piyasa değeri olarak yükselmeye devam etti. Diğer yandan Ethereum tabanlı birçok stabil coin piyasaya sürüldü ve borsalarda ardı ardına listelendi. Forumlarda yazılan bazı görüşlere göre stabil coinler kripto paraların yerini alabilecek potansiyele sahip. Ancak, stabil coin basan şirketlerin hakkındaki spekülasyonlar bir türlü son bulmuyor. Ayı sezonunun da etkisiyle birlikte stabil coinlerin bir süre daha gündemde olacağını söyleyebiliriz.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Bu hafta borsa ve dolar kazandırdı, altın ve euro kaybettirdi! İşte detaylar...
Bu hafta borsa ve dolar kazandırdı, altın ve euro kaybettirdi!...