Reklam
  • Reklam
GİGEM, "İş Planı Geliştirme Atölyesi" organize...
Reklam

GİGEM, "İş Planı Geliştirme Atölyesi" organize ediyor!..

SOS Çocukköyü Derneği altında faaliyetlerini sürdüren ve tüm Girne halkına yönelik sosyal, eğitsel, sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetler sunan Girne Gençlik Gelişim Merkezi (GİGEM), "İş Geliştirme Atölyesi" düzenliyor. İşte detaylar...

Reklam
12 Ocak 2019 - 14:37 - Güncelleme: 14 Ocak 2019 - 19:20
Reklam

GİGEM, "İş Planı Geliştirme Atölyesi" organize ediyor!

SOS Çocukköyü Derneği altında faaliyetlerini sürdüren ve tüm Girne halkına yönelik sosyal, eğitsel, sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetler sunan Girne Gençlik Gelişim Merkezi (GİGEM), CyprusInno iş birliğiyle  "İş Geliştirme Atölyesi" düzenliyor.

"Yeni bir iş fikri olanlar, yeni bir işe başlayanlar veya başlamayı düşünen herkesin ihtiyacı olan yol haritasını beraber oluşturuyoruz." diyen GİGEM'in bu ataölyesi 19 Ocak Cumartesi günü 10.00-17.00 saatleri arasında GİGEM'de gerçekleşecek.

Tam gün eğitim ve bireysel dedteğin sunulacağı aynı zamanda da öğle yemeği ve networking fırsatı sunulacağı bu atölyeyi, yeni iş fikirleri edinmek istiyorsanız sakın kaçırmayın.

Not: Atölyeye katılım için kayıt yaptırmak istiyorsanız, https://goo.gl/forms/eK7FYUCXGxA0UOPE2 adresinde yer alan ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için:

İletişim: +90 392 815 07 68 

Adres: Rauf Raif Caddesi, Girne.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AirMax İnternet münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
AirMax İnternet münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
KKTC Sosyal Sigortalar Dairesi'nden duyuru! İşte detaylar...
KKTC Sosyal Sigortalar Dairesi'nden duyuru! İşte detaylar...