Reklam
  • Reklam
Dijital paralar düşmeye devam ediyor!

Dijital paralar düşmeye devam ediyor!

Dijital paralar değer kaybetmeye devam ediyor. Ticaret hacmi küçülüyor.

Reklam
08 Ağustos 2018 - 12:28
Reklam

Dijital paralar düşmeye devam ediyor. 

Dijital para olarak da bilinen kripto para piyasası, bu haftaki düşüş trendini takip ederek, 5 milyar dolarlık bir değer kaybı yaşıyor ve büyük paralar düşük hacimlerle işlem görüyor.

Bitcoin fiyatında son durum

CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin fiyatı 6.556 dolar seviyelerinde ve kripto para azalan hacim ile işlem görüyor. Haftanın başında Bitcoin’in 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 5,5 milyar iken, bugün 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 4,5 milyar oldu. Bu durum muhtemelen, bir Bitcoin ETF’si başvurusu için SEC kararının ertelenmesi haberini takip ediyor.

8 Ağustos kripto para piyasası görünümü

Bitcoin’in piyasa baskınlığı, işlem hacminin tüm kripto para piyasasıboyunca azalması gerçeğini yansıtarak, %48 oranında nispeten sabit kalıyor. Kripto para piyasası hacmi neredeyse %14’lük bir düşüşle 232 milyar dolar seviyesinde yer alıyor.

Altcoinlerde son durum

Stablecoin Tether haricinde, ilk 10 altcoinin her biri ayı piyasasında kan kaybetmeye devam ediyor. Özellikle Ripple (XRP) bugün %14 oranında bir değer kaybı yaşıyor. Bu kripto paralar, Bitcoin’in etrafındaki şüphecilikten dolayı maddi zarar görüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akay Optik münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Akay Optik münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Ogs Kargo & Kurye münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Ogs Kargo & Kurye münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları