• Reklam
Coinbase, Asya piyasasını hedef aldı!..

Coinbase, Asya piyasasını hedef aldı!..

Kripto paralarda son durum...

23 Ocak 2019 - 15:52

Coinbase, Asya piyasasını hedef aldı!

Kripto para sektöründeki öncü borsalardan Coinbase şimdiye dek ekosistemin gelişimi için çok sayıda hamlede bulundu. Amerika ve Avrupa’daki kullanıcılara uzun bir süredir hizmet veren borsa şimdi de Asya piyasasını hedef aldı.

Coinbase Asya’ya uzanacak.

Coinbase borsasının kripto para alanındaki en etkili platformlardan birisi olduğu belirtiliyor. ABD merkezli Coinbase yalnızca Amerikan kullanıcılara hizmet vermiyor. Avrupa’da da çalışmalarını sürdüren borsanın sıradaki hedefinde milyonlarca kullanıcıya sahip olduğu bilinen Asya piyasası var.

Coinbase’in 8 milyar dolar değerinde olduğu belirtiliyor. Dev borsa, Asyalı kuruluşlarla çalışmakta büyük potansiyel bulunduğu görüşünde. Ethereumworldnews’te yayımlanan haberde Coinbase’in Asya’daki kurumsal çalışmalarının başında yer alan isim Kayvon Pirestani’nin düşüncelerine yer veriliyor.

Asya’nın kripto potansiyeli.

Pirestani’ye göre Asya kıtası ve burada yer alan unsurlar kripto para ekosistemi için çok büyük bir önem arz ediyor. Milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan kıtanın sahip olduğu dev potansiyele dikkat çeken Pirestani, kıtanın kripto paralar açısından taşıdığı tarihsel öneme de değiniyor.

Coinbase yetkilisi Pirestani, Asya’da dünyadaki en aktif bireysel yatırımcıların bulunduğunu ifadelerine ekledi ve buradaki kurumsal yatırımcıların da oldukça aktif olduğu gerçeğinin altını çizdi.

Pirestani’ye ait bu yorumlar, Coinbase tarafından yayımlanan bir blog gönderisinde paylaşıldı. Bu gönderiye göre, şirket Asya’da bulunan Wall Street ayarındaki firmalara bir dizi hizmet sunmak için kolları sıvadı. Bilindiği üzere, Coinbase’in kurumsal düzeydeki yatırımcılara yönelik çeşitli hizmet platformları bulunuyor. Coinbase’in Asya hamlesi, kripto paraların benimsenme oranını daha da artıracak bir potansiyeli elinde bulunduruyor.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Boztuna Trading münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Boztuna Trading münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Nethouse münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Nethouse münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları