Reklam
  • Reklam
BTC, yeni bir hareketin eşiğinde mi?..

BTC, yeni bir hareketin eşiğinde mi?..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
10 Ocak 2019 - 16:34
Reklam

BTC, yeni bir hareketin eşiğinde mi?

Tahminlerini tarihsel kalıplara dayandıran teknik analistlere göre, Bitcoin güçlü bir hareketin eşiğinde. Ancak, bu hareketin yönü bu aşamada belirsizliğini koruyor. GTI VERA Bandının daraldığı göz önüne alındığında, Bitcoin’in şu anki bölgesinden güçlü bir şekilde ayrılmaya hazırlandığı söylenebilir.

Bitcoin için kısa vadeli belirsizlik hakim.

Kripto para eylül ayından bu yana en güçlü yükseliş eğilimi içinde hareket ederken ve 3.128 dolar olan son zamanlardaki en düşük dokunuştan değerinin %27’sini geri kazandı. Uzmanlar kısa vadeli Bitcoin bakış açıları konusunda yatırımcıları temkinli olmaya davet ediyor.

Kazanmadan önce daha fazla acı.

Kripto hedge fonunun kurucusu Travis Kling, mevcut durum için şu yorumda bulundu:

"Tabanın Bitcoin’de olması pek mümkün değil. Ben fikrimi kesinlikle değiştirmeye istekliyim. Ancak, kanıtların üstünlüğü yükselmeden önce daha düşük seviyeleri göreceğimize inanmamıza neden oluyor."

Cameron ve Tyler Winklevoss da uzun vadeli tahminlerine sadık kalıyorlar ve kripto meraklılarını kısa vadeli gelişmeleri görmezden gelmeye çağırıyorlar. Tyler Winklevoss, Reddit’te şu şekilde seslendi:

"Biz uzun soluklu oyuna inanıyoruz. Spartalılar HODL!” Bitcoin’in altından daha iyi olduğuna inanıyoruz. Haklıysak, zaman içinde Bitcoin’in piyasa değeri 7 trilyon dolarlık altın piyasasını geçecek."

Bu arada, Bitcoin 4.000 doların altında el değiştiriyor, kritik destek ise SMA100 ve SMA50’nin (4-grafik) birleştiği destek 3.800 dolar seviyesini gösteriyor. 2 saat öncesine kadar ise Bitcoin 3.824 dolar seviyesinde seyrediyordu. Bununla, kriptonun kısa vadeli teknik kurulumunu iyileştirmek ve iyileşme sürecini başlatmak için 4.234 dolar seviyesine gelmesi gerekiyor. Bunun içinde 2019’un en yüksek seviyesi olan 4.110 dolar seviyelerini görmesi gerekiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Creditwest Bank Ltd. münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Bu hafta borsa ve dolar kazandırdı, altın ve euro kaybettirdi! İşte detaylar...
Bu hafta borsa ve dolar kazandırdı, altın ve euro kaybettirdi!...