• Reklam
Binance, tezgâh üstü (OTC) alım satım masalarını...

Binance, tezgâh üstü (OTC) alım satım masalarını başlattığını duyurdu!..

Kripto paralarda son durum...

24 Ocak 2019 - 17:35

Binance, tezgâh üstü (OTC) alım satım masalarını başlattığını duyurdu!

23 Ocak’ta yayımlanan bir blog yazısına göre, bir numaralı kripto para borsası Binance, daha büyük işlemler için tezgâh üstü (OTC) alım satım masalarını başlattığını açıkladı (Binance OTC).

Basitçe Binance OTC olarak bilinen yeni araç, en az 20 BTC (71.000 dolar) değerinde işlem gerçekleştiren kullanıcılara yönelik hizmetler sunuyor.

Blog yazısında şu ifadeler yer aldı:

"OTC masamız, Binance kullanıcılarının, borsada listelenen işlemlerin Binance hesaplarıyla birleştirilmesi ile borsada listelenen çok sayıda kripto para alım satımını daha geniş meblağlarda yapmasını sağlıyor."

Binance OTC Bittrex’in ardından duyuruldu.

Bu yeni gelişme ile Binance, geçen hafta OTC hizmetleri başlatan ABD’nin Bittrex borsasının ardından OTC hizmetlerini başlatan en son büyük kripto para borsası oluyor.

Bu arada, aralık ayında, kripto finans firması Circle, mevcut OTC masasının 2018’de yaklaşık 24 milyar dolar tutarında ödemeyi gerçekleştirdiğini açıkladı.

OTC işlem talebi her geçen gün artıyor.

Aynı zamanda kripto para haberleri ve araştırma yayını Diar, giderek artan sayıda büyük yatırımcının, geleneksel ticaret yöntemlerine göre OTC’yi tercih etmeye başladığını tespit etti.

Diar raporunda şu ifade geçti:

"Geleneksel borsalarda kurumsal kripto para ticareti, Bitcoin’in 2019’da çevrimiçi hale gelmesi ile daha büyük olmak üzere, bu yıl büyük portföylerde hacim kaybı görüldü."

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi ihale açtı. İşte detaylar.
Sosyal Sigortalar Dairesi ihale açtı. İşte detaylar.
Elektrik kesintisi! İşte detaylar...
Elektrik kesintisi! İşte detaylar...