Reklam
  • Reklam
Binance, hangi kripto parayı baz kripto para olarak belirlerdi?..

Binance, hangi kripto parayı baz kripto para olarak belirlerdi?..

Kripto paralarda son durum..

Reklam
24 Aralık 2018 - 14:57 - Güncelleme: 24 Aralık 2018 - 18:26
Reklam

Binance, hangi kripto parayı baz kripto para olarak belirlerdi?

Dünyanın en popüler kripto para borsası olan Binance, haftaya hızlı başlayarak önemli bir hamle yaptığını duyurdu. Buna göre kripto para borsası Binance, XRP‘yi (Ripple) platformunda baz kripto para olma yolunda ilk adımını attı. XRP’nin taban kripto para olarak ilk kripto para çiftleri arasında, Binance’in hayır kurumuna destekte bulunan TRON (TRX) ve ZCoin (XZC) yer alıyor.

XRP Binance platformunda baz kripto olma yolunda ilk adımını atıyor.

Duyuruya göre Binance, bugün saat 11:00’da (UTC) -Türkiye saatine göre 14.00’da- yeni birleşik ALTS Ticaret Pazarına (ALTS) TRX/XRP ve XZC/XRP ticaret çiftlerini ekleyecek.

Binance, orijinal ETH pazarının, ALTS Ticaret Piyasası olarak değiştirileceğini ve bu işlemin çeşitli kote edilmiş kripto para birimleri ile daha fazla alım satım çiftine destek vermesini sağlayacağını belirtti.

Bu haber, XRP topluluğunun en yüksek değerli altcoini platformlarına eklemediği için rakip kripto takası Coinbase ile savaşmaya devam etmesine bir atıf olarak çıkıyor. XRP’yi temel para birimi olarak ekleme hamlesi, XRP topluluğunda popüler bir hamle olarak değerlendirilebilir.

Kripto borsasının bu hamlesi stabil coin açılımı ile benzerlik gösteriyor.

Altcoin piyasalarını “the Combined ALTS Trading Market” adı ile birleştirme hamlesi, Binance’in Tether (USDT) pazarını USDⓈ'ye genişletme hamlesine benzer bir hareket olarak görülüyor. Bilindiği gibi USDⓈ pazarı  içinde bulunduğumuz dönemde genişleyen bir işlem çifti yelpazesine sahip bir dizi popüler stabil coini içeriyor.

Binance’nin duyurusu altcoin fiyatlarını olumlu etkiledi.

Binance tarafından yapılan bu duyuru ise 3 altcoinin üzerinde olumlu bir etki yapmış gibi görünüyor. Zira XRP, %15’in üstünde, TRON %12 civarı ve ZCoin de %37’ye varan yükselişler gösterdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Miracle Hospital münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Miracle Hospital münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Universal Bank münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Universal Bank münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları