Reklam
  • Reklam
Binance, hangi kripto paraları borsasından kaldırıyor?..
Reklam

Binance, hangi kripto paraları borsasından kaldırıyor?..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
10 Ekim 2018 - 09:07
Reklam

Binance Borsası, hangi kripto paraları borsasından kaldırıyor?

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance Borsası, 4 kripto parayı platformunda çıkartacağını duyurdu. Bu nedenle Borsa, 12.10.2018 tarihinden itibaren Bytecoin (BCN), ChatCoin (CHAT), Iconomi (ICN) ve Triggers (TRIG) kripto paraları için tüm trading çiftlerinde işlem yapmayı bırakıp durdurmaya karar verdi.

Binance resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıkamayı yaptı:

"Kullanıcılarımızı korumak için Binance ekibi, projelerin yüksek bir kalite standardı sağladığından emin olmak için platformumuzda listelenen her dijital varlığın kapsamlı ve periyodik gözden geçirmelerini gerçekleştirir. Bir kripto para ya da tokenin bu kalite standardının altına düşmesi durumunda, daha fazla gözden geçirilecek ve potansiyel olarak ortadan kaldırılacaktır. Bu nedenle 12.10.2018 tarihinden itibaren Bytecoin (BCN), ChatCoin (CHAT), Iconomi (ICN) ve Triggers (TRIG) kripto paraları için tüm trading çiftlerinde işlem yapmayı bırakıp durdurmaya karar verdik. İleriye dönük olarak, kullanıcılarımızı ve tüm Binance paydaşlarını korumayı taahhüt ediyoruz ve listelenen tüm kripto para ve tokenlerin periyodik incelemelerini yapmaya devam edeceğiz. Kripto ekosistemini şeffaflık ve uzun vadeli, sürdürülebilir büyümeyi destekleyecek şekilde oluşturmaya devam ederken desteğiniz için teşekkür ederiz."

Ayrıca Binance, kripto paraları platformundan kaldırma faktörlerini şu sözlerle açıklıyor:

"Kamu şeffaflığı için, dijital varlıkları kaldırma kararımızı gösteren bazı faktörleri açıklamak isteriz: Takımın projeye bağlılığı, kalite ve geliştirme aktivitesi seviyesi, ağ/akıllı sözleşme istikrarı, kamu iletişim ve faaliyet düzeyi, periyodik durum tespiti için duyarlılık, etik olmayan/hileli davranış kanıtı, sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı."

Binance, açıklamanın devamında bu kripto para ve tokenlerin geri çekilmesini, 12.11.2018 10:00 (UTC) tarihine kadar desteklenmeye devam edeceğini belirtiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Voyager Kıbrıs Ltd.Merit Crystal Cove Hotel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Voyager Kıbrıs Ltd.Merit Crystal Cove Hotel münhal duyurusu -...
 Kaya Artemis Otel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Kaya Artemis Otel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları