Reklam
  • Reklam
Binance (BNB), piyasa değeri ile üst sıralara yükseliyor!..
Reklam

Binance (BNB), piyasa değeri ile üst sıralara yükseliyor!..

Kripto paralarda son durum...

Reklam
06 Ekim 2018 - 10:44 - Güncelleme: 06 Ekim 2018 - 11:56
Reklam

Binance (BNB), piyasa değeri ile üst sıralara yükseliyor!

Binance (BNB), kısa bir süre önce piyasa değeri ile 14. en büyük dijital varlık olma başarısını elde etti. Borsa, kripto para için birkaç kullanım örneğini belirterek başarısının sırlarını açıkladı.

Binance (BNB) yükselişin arkasında bulunan projeleri anlattı.

Medium blog post’ta, borsa, bugünün kripto dünyasında, kripto para birimlerinin çoğunun hizmetlere yönelik bahis olarak var olduğunu ve henüz gerçek kullanım durumlarının olmadığını belirtti. Ayrıca, borsa “İnsanlara mümkün olan en iyi şekilde hizmet etmek” sloganını yineledi.

Blog ayrıca BNB’nin çeşitli kullanım örneklerini ile devam etti. Token, aynı zamanda birincil kullanım alanı olan Binance Borsası’nda işlem ücretlerini ödemek için kullanılıyor. BNB’yi ticaret ücretlerini ödemek için kullanan kullanıcılara %25’lik bir indirim sağlanmakta. Binance Coin için belirtilen diğer bir kullanım durumu, kullanıcıların borsa satıcı ağında mal ve hizmet satın almak için kullanabilmeleri.

Binance Coin (BNB) borsa dışında kullanımı yaygınlaşma çalışmaları yapıyor.

Şirket, yakın zamanda TravelbyBit’e yatırım yaparak, kullanıcıların Brisbane Havalimanı da dahil olmak üzere TravelbyBit mağazalarında BNB token ile ödeme imkanı sundu. Token, kripto merkezli sosyal medya ağı Investfeed, Uplive yayın hizmeti ve ADAMANT sohbet servisinde hediye token olarak da kullanılabiliyor.

BNB ayrıca kripto satış noktası çözümleri sağlayıcısı Pundi X, Blockchain ödeme şirketi Crypto.com ve özel gece kulübü MORE gibi Blockchain platformlarında bir ödeme yöntemi olarak kullanılıyor.

Bununla 2018 yılı, Binance için çok sayıda elation anı sağladı. Dünyanın en büyük kripto alışverişlerinden biri haline geldi ve kullanıcı tabanını genişletmek amacıyla dünyanın dört bir yanında önde gelen firmalarla çeşitli ortaklıklar kurdu.

Kripto traderlar için, kripto piyasasında devam eden düşüş eğilimi bir amortisör olarak görünebilir. Ancak, kripto benimseme meraklıları ve uzun vadeli yatırımcılar, piyasayı olgunlaştırmak için bir fırsat olarak görüyorlar.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Voyager Kıbrıs Ltd.Merit Crystal Cove Hotel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Voyager Kıbrıs Ltd.Merit Crystal Cove Hotel münhal duyurusu -...
 Kaya Artemis Otel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Kaya Artemis Otel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları