Reklam
  • Reklam
’’Avrupa’nın En İyi Mobil Bankası’’: Garanti Bankası!..
Reklam

''Avrupa'nın En İyi Mobil Bankası'': Garanti Bankası!..

Garanti Bankası dünyanın önde gelen finans dergilerinden "Avrupa’nın En İyi Mobil Bankası" seçildi. İşte detaylar...

Reklam
22 Eylül 2018 - 14:25 - Güncelleme: 22 Eylül 2018 - 15:47
Reklam

''Avrupa'nın En İyi Mobil Bankası'': Garanti Bankası!

Garanti Bankası, bu yıl dünyanın önde gelen finans dergilerinden Global Finance tarafından "Avrupa’nın En İyi Mobil Bankası" olarak ödüllendirildi.

Garanti'den yapılan açıklamaya göre geçen yıl World Finance tarafından Garanti Cep ile "Türkiye'nin En İyi Mobil Uygulaması" ödülünü alan banka bu yıl da dünyanın önde gelen finans dergilerinden Global Finance tarafından "Avrupa’nın En İyi Mobil Bankası" seçildi.

İş dünyasındaki üstün performansları onurlandıran Stevie International Business Awards tarafından ise, bankacılık kategorisinde "Avrupa’nın En İyi Mobil Bankacılık Uygulaması" ödülünü aldı ve en büyük ödül olan "Gold Stevie" kazandı. 

Garanti Bankası bu ödüllere ek olarak, Global Finance tarafından "Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası", "Avrupa'nın En İyi Web Sitesi", "Avrupa'nın En İyi Entegre Bireysel Bankacılık Sitesi" ve "Avrupa'nın En İyi Sosyal Medya Pazarlama ve Hizmetleri" olmak üzere dört farklı kategoride daha ödüle layık görüldü.

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, şunları kaydetti:

"Dijital bankacılık alanındaki çalışmalarımızla ve ana bankacılık uygulamamız olan Garanti Cep ile geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl yine ödüllere layık görülmenin gururunu yaşıyoruz. Global Finance tarafından 'Avrupa'nın En İyi Mobil Bankası', Stevie Awards tarafından 'Avrupa'nın En İyi Mobil Bankacılık Uygulaması' seçilmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu ödüller, Garanti için olduğu kadar ülkemiz bankacılığı adına da gurur verici. Garanti Bankası olarak, yarattığımız değerlerle Türkiye'de dijital bankacılığa yön vermeye devam edeceğiz. Bu ödüller bankamızın, 20 yılı aşkın süredir dijital bankacılık alanında yürüttüğü çalışmalarla, sektöre öncülük eden yenilikçi ürün ve hizmet stratejisinin başarısını yansıtıyor. Hedefimiz, dijital bankacılık kanallarımızda, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için uygulamaya geçirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizle uluslararası arenada ödüller kazanmaya devam etmek."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Voyager Kıbrıs Ltd.Merit Crystal Cove Hotel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Voyager Kıbrıs Ltd.Merit Crystal Cove Hotel münhal duyurusu -...
 Kaya Artemis Otel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları
Kaya Artemis Otel münhal duyurusu - Kıbrıs iş ilanları