Reklam
  • Reklam
Ziraat Bankası’ndan, Bankkart Combo ile “Akaryakıt...
Reklam

Ziraat Bankası’ndan, Bankkart Combo ile “Akaryakıt Kampanyası!”..

Ziraat Bankas’nın sunduğu Bankkart Combo'nın kredi kartı veya banka kartı uygulaması ile akaryakıt harcamalarınızda ComboLira kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. İşte detaylar…

Reklam
08 Ekim 2018 - 10:09
Reklam

Ziraat Bankası’ndan,  Bankkart Combo ile “Akaryakıt Kampanyası!”

Ziraat Bankas’nın sunduğu Bankkart Combo'nun kredi kartı veya banka kartı uygulaması ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt alışverişine 40 TL ComboLira, eğer kampanyaya Bankkart Mobil'den katılırsanız 50 TL ComboLira kazanabilirsiniz.

Kampanya 5 Ekim-15 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi şu şekilde:

Kampanya Koşulları:

*Kampanyaya Bankkart Mobil, İnternet Şube, www.bankkart.com.tr veya SMS kanalı ile katılabilirsiniz. SMS ile katılım için AKARYAKIT yazıp boşluk bırakılarak harcama yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından 4757'ye SMS gönderebilirsiniz.

*Kampanyaya Bankkart Mobil'den katılanlar 50 TL, diğer kanallardan katılanlar 40 TL ComboLira kazanabilecek. Herhangi bir kanaldan katılım sağlandığında, diğer kanallardan başvuru yapılamayacak.

*Kampanyadan yararlanmak için tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapılması gerekiyor.

*Aynı gün yapılan 100 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecek.

*Bankkart Combo'nun kredi kartı ve banka kartı uygulaması ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup ek kartlar ile yapılacak işlemler asıl kartın harcamalarına dahil edilecek.

*Kurumsal Kredi Kartları, Bankkart Genç, Bankkart Combo Ücretsiz ve mevcut Ziraat Maximum kartlar ile yapılan işlemler, ComboLira kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil olmayacak.

*Kampanya döneminde yapılan işlemlerin kampanya sonrasında iade edilmesi durumunda verilen ComboLira'lar geri alınacak. Combo Kumbara'sında yeterli ComboLira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacak.

*ComboLira'lar Combo Kumbara'ya 16 Kasım 2018 tarihinde yüklenecektir. ComboLira'ların son kullanma tarihi 16 Aralık 2018 (bu tarih dâhil) olacak.

*Kampanya sadece Ziraat Bankası müşterileri katılabilecek, kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL ComboLira kazanabilecek.

*Kampanyaya katılmak için yurtiçinden gönderilecek olan SMS'ler ücretsiz olacak.

NOT: T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahip olacak.

Detaylı bilgi için:

Web adresi: www.ziraatbank.com.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x