Reklam
  • Reklam
YDÜ ve KKTC Telsim iş birliğinde “Engelsiz Sinema Salonu ve...
Reklam

YDÜ ve KKTC Telsim iş birliğinde “Engelsiz Sinema Salonu ve Aktivite Merkezi” açılışı gerçekleşti!..

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi (YDÜ) ile KKTC Telsim (Vodafone Telsim) ortak çalışmasıyla, Engelsiz Sinema Salonu ve Aktivite Merkezi, İletişim Fakültesi’nde açıldı. İşte detaylar…

Reklam
01 Aralık 2018 - 13:20
Reklam

YDÜ ve KKTC Telsim iş birliğinde “Engelsiz Sinema Salonu ve Aktivite Merkezi” açılışı gerçekleşti!

Kuzey Kıbrıs’ın kaliteli eğitim ve öğretim yılı sunan üniversitelerinden Yakın Doğu Üniversitesi ile birçok sosyal sorumluluk projesine katkı sağlayan önde gelen mobil iletişim şirketlerinden KKTC Telsim’in (Vodafone Telsim) iş birliğinde, Engelsiz Sinema Salonu ve Aktivite Merkezi’nin açılış töreni 29 Kasım 2018 Perşembe günü, 16.00’da gerçekleşti.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 20 kişilik bir kapasiteye sahip olan merkez YDÜ İletişim Fakültesi bünyesinde çeşitli kültür ve sanat etkinliklerinin gerçekleşmesi için kuruldu. Ayrıca, ayda 2 kez olmak üzere engelli bireylere yönelik film gösterimi yapılması planlanıyor.

KKTC Telsim ise engelli bireylerin bu merkezden ücretsiz olarak faydalanabileceğini ve gösterilecek filmlerin işaret dili ve sesli betimlemeli filmler olacağını ifade etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi Md.ihale açtı.İşte Detaylar...
Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi Md.ihale açtı.İşte Detaylar...
Borsa yeni haftaya nasıl başladı? İşte detaylar...
Borsa yeni haftaya nasıl başladı? İşte detaylar...