Reklam
  • Reklam
HOŞGELDİNİZ..
Reklam
ATIL AYAZ

ATIL AYAZ

HOŞGELDİNİZ..

02 Mayıs 2013 - 10:36 - Güncelleme: 02 Mayıs 2013 - 10:38

Kıbrıs'tan herkese selam.. Yeni buluşma adresimize hepiniz hoşgeldiniz. Ne yaptım, ne ettim diye sormadan, kısa bir özet çıkarayım sizlere en hızlısından..

 

'Ferrari'sini satan bilge'..

Birkaç aydır beni tanıyan, dinleyen herkes bu benzetmeyi yapıyor. Keyifli bir benzetme aslında. Ama eminim ki içlerinden kesinlikle bilge milge değil, apaçık 'deli' demek geçiyor da, böyle kamufle ediyorlar.

Eşim ve benden bahsedeceğim size. Leyleği havada gördük sanki.. Başkalarına göre radikal, bize göre eğlenceli bir kararla Kıbrıs'a yerleştik.

 

Kararın perde arkası;

Fox Tv'nin ilk gününden beri oradaydım. Hatta Fox logolu ilk mikrofonu kutusundan çıkarıp kullanan, ilk anonsu çeken de bendim. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nce, Türkiye'nin en iyisi seçildim. Medyanın oskarı masamda duruyor. Abim dediğim iş arkadaşımı, istihbarat şefimiz Ersan Karaoğlu'nu kaybettik.. Yani acıyla tatlıyı bir arada yaşadık..

Düşündük taşındık..Baktık ki ömür geçiyor trafikle, stresle. Dedik ki böyle olmaz. Ve şimdi Kıbrıs'tayız. En büyük destekçim eşime gönülden teşekkürler..

 

''Kıbrıs'ta çakal avı'';

Burası gerçekten cennet gibi bir ada. Havası hava, denizi deniz. Doğasına hayranım. Gerçi her yerde olduğu gibi burada da bazı tatlı su kurnazları var etrafı bulandıran. Cin olmadan adam çarpmaya çalışan. Maskeler düştü, kimin ne olduğu göründü. Onlar biraz zamanımı aldı, o yüzden buluşmamız gecikti.

Ama şimdi buradayım.

 

'Ekonomi Kıbrıs';

Burası 'Ekonomi Kıbrıs'. Haber atlatmak için kurulan, saniye saniye gelişmeleri aktaran bir haber sitesi değil. Daha çok analiz ve özel haber temellerine oturan bir portal. Yatırımı, yatırımcıyı, ekonomik ve siyasi gelişmeleri; yıllardır en iyi şekilde yaptığımız gibi, sade bir haber diliyle sizlere aktaracağız. Kıbrıs ile Türkiye arasına sanal bir köprü kuracağız. Gündeme gelmeyen sorunları, sıkıntıları yavru vatandan anavatana taşıyacağız.

Yazar kadromuza göz atın, kolay kolay yan yana bile getirilemeyecek çok güçlü isimlerle birlikteyiz. O yüzden her birine, bu oluşumda yanımda oldukları için tekrar tekrar teşekkür ediyorum..

Ekonomi Kıbrıs ilk adımdı. Yeni sürprizler için biraz daha zaman istiyorum sizlerden.

Öneri ve eleştirilerinize açığım. İyi ki varsınız. Daha sık görüşmek üzere..

 

ATIL AYAZ 

 

[email protected]

Son Yazılar