Reklam
  • Reklam
Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde mezuniyet...

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde mezuniyet töreni..

KKTC'nin köklü üniversitesi Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Güz Dönemi Mezuniyet Töreni vardı. Mezunlardan Adalet Güliyev ve Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çelik danışmanlığında hazırlanan proje, büyük dikkat çekti.

Reklam
23 Ocak 2017 - 09:21
Reklam

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) İletişim Fakültesi 2016-2017 Güz Dönemi Mezuniyet Töreni yapıldı.

YDÜ’den verilen bilgiye göre, İletişim Fakültesi Turuncu Salon’da gerçekleştirilen törene, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Bektaş ile öğretim görevlileri, yetkililer, öğrenciler ve veliler katıldı.

Tören, Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitler için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Törende, merhum Doç. Dr. Atila Türk’e ithafen Müzik Öğretmenliği bölümü öğrencisi Begüm Tekakpınar ve İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü öğrencisi Taha Batıkan Adıvar müzik dinletisi sundu.

Mezunların iletişim yemininin ardından mezunlardan Adalet Guliyev ve Yrd. Doç. Dr. Mustafa Ufuk Çelik danışmanlığında hazırlanan İletişim Fakültesi bünyesinde mezun veren 4 bölümün 2016-2017 güz döneminde gerçekleştirilen öğrenci projelerini örnek içeren tanıtım videosu gösterildi.

Törende, İletişim Fakültesi Dekan Vekili Doç. Dr. Gökçe Keçeci ile YDÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Bektaş konuşma yaptı. Bektaş, konuşmasının ardından dereceye giren mezunlara diplomalarını takdim etti.

Bu arada törenin ardından 2016-2017 Güz Dönemi Öğrenci Projeleri Sergisi de ziyarete açıldı. Sergi 30 Ocak tarihine kadar Pazar günleri hariç 08.00-17.00 saatleri arasında İletişim Fakültesi Sergi Alanı’nda gezilebilecek.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 18 Eylül 2018
"Türk lirası" Garanti Bankası ile daha avantajlı!..