Reklam
  • Reklam
Vodafone Türkiye’ye bilişim ve demokrasi ödülü..

Vodafone Türkiye'ye bilişim ve demokrasi ödülü..

GSM sektörünün devlerinden Vodafone, Ulusal Bilişim Kurultayı'nda özel bir ödülün sahibi oldu. Başbakan Binali Yıldırım ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Vodafone Türkiye'ye Bilişim ve Demokrasi ödülü verdi..

Reklam
09 Aralık 2016 - 10:24 - Güncelleme: 09 Aralık 2016 - 11:02
Reklam

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından Ankara’da düzenlenen 33. Ulusal Bilişim Kurultayı kapsamında Vodafone Türkiye’ye “Bilişim ve Demokrasi Ödülü” verildi. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel’e ödülü Başbakan Binali Yıldırım ile Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan verdi.

“Bilişim ve Demokrasi” ana temasıyla gerçekleşen Ulusal Bilişim Kurultayı’nda bilişim, internet, yeni medya, demokrasi alanlarında davetli katılımcılar konuşmalar yaptı. Açılışını Başbakan Binali Yıldırım’ın yaptığı kurultayda 15 Temmuz gecesinde yaşananlar ile bilişim sektörünün önemine vurgu yapılırken Vodafone Türkiye’ye de bu kapsamda “Bilişim ve Demokrasi” ödülü verildi. Başbakan Binali Yıldırım ile Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan tarafından verilen ödülü Vodafone Türkiye adına İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel aldı.

 

Hasan Süel: Vodafone Türkiye olarak bilişimin gücüyle demokrasinin yanındayız

Konuya dair açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yardımcısı Hasan Süel şöyle konuştu:

“Vodafone Türkiye olarak, 15 Temmuz gecesi ülkemizin demokratik kurumlarına ve demokrasisine yapılan saldırıları şiddetle kınıyor; saldırılarda hayatını kaybeden masumlara Allah’tan rahmet, yakınlarına ve halkımıza başsağlığı diliyoruz. Olaylar boyunca kesintisiz hizmet vererek, abonelerimizin acil iletişim ihtiyaçlarına destek olmak için ücretsiz data ve konuşma verdik. Türkiye bizim için önemli ve hızlı büyüyen bir pazar. Türkiye pazarına güven ve bağlılığımız sürüyor. Ülkemizin dijital geleceğine öncülük etme hedefimizle yatırımlarımıza aynı hız ve kararlılıkla devam edeceğiz. Bu nedenle bugün burada aldığımız ödül bizim için son derece anlamlı. Vodafone Türkiye olarak bilişimin gücüyle demokrasinin yanındayız.”

Vodafone Türkiye hakkında

Gelirler bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, 30 Eylül 2016 itibariyle hizmet sunduğu 22,6 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir. Türkiye’nin ikinci en büyük uluslararası doğrudan yatırımı olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 19 milyar TL’ye yaklaşmıştır. 2010’da Borusan Telekom’u bünyesine katan Vodafone Türkiye, 2011’de de Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç.net’i bünyesine dâhil etmiştir. Türkiye’nin Dijital Dönüşümüne liderlik etme vizyonu doğrultusunda bireylere ve kurumlara mobil ses, sabit ses, mobil internet, ADSL ve fiber hizmetleri sunan Vodafone Türkiye, yaklaşık 3.300’ü aşkın çalışan kadrosu, 1.200’ü aşkın perakende mağazası ve ekosisteminde bulunan 43.000 paydaşı ile faaliyet göstermektedir.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
Sosyal Sigortalar Dairesi Müdürlüğünden yeni karar!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 19 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 19 Eylül 2018