Reklam
  • Reklam
Üniversite adaylarına tam yüzde 75 burs fırsatı..

Üniversite adaylarına tam yüzde 75 burs fırsatı..

Kıbrıs eğitim sektörünün güçlü markası Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi, öğrenciler için özel bir fırsat sunuyor. Burs sınavında başarılı olan öğrenciler, tam yüzde 75 burs alacak. İşte KSTU burs sınavının detayları..

Reklam
10 Ağustos 2016 - 14:23 - Güncelleme: 11 Ağustos 2016 - 08:19
Reklam

Üniversite adayları için bu kez fırsatın adresi KSTU. Sağlık ve toplum bilimleri alanında birçok iddialı bölümle dikkat çeken Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi, açılış yılına özel fırsatlarla öğrencileriyle buluşmaya devam ediyor.

 

"Yoğun talep üzerine bir şans daha"


Sağlıklı eğitim almak isteyen adayların gösterdiği yoğun ilgi ve talep üzerine 13 Ağustos 2016 Cumartesi günü tüm liselerden mezun olmuş KKTC uyruklu öğrencilere ve lise eğitiminin  tümünü Kıbrıs'ta tamamlamış Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öğrenciler için son bir "Bursluluk Sınavı" yapılacak.

Yüzde 75 burs!

KSTU burs sınavına katılım gösteren tüm öğrencilere %50, 100 sorudan 75 ve üzeri doğru yanıt veren adaylara ise %75 burs imkanı sağlanacak.

Cumartesi günü saat 10:00’da KSTU Güzelyurt Yerleşkesi’nde gerçekleşecek sınavla ilgili detaylı bilgi 0533 857 97 57 (WhatsApp-Viber)  ve 0392 444 57 88 numaralı telefonlardan alınabilir.

Başvuru ve kayıt sınav öncesinde, sınav merkezinde yapılabilecek. Sınava girecek adayların kimlikleriyle birlikte 13 Ağustos Cumartesi günü saat 09:30’da KSTU Güzelyurt Yerleşkesi’nde olması yeterli.

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi’nin bölümleri ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgilere www.kstu.com.tr adresinden ulaşılabilir. 

KSTU Hakkında

Kıbrıs eğitim sektörünün güçlü markası Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi, ‘Kıbrıs’ta eğitim sağlıklı başlıyor’ sloganıyla dikkat çekiyor. Eğitim programları, fiziki altyapısı ve güçlü akademik kadrosuyla öne çıkıyor.

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Üniversitesi bünyesinde 5 fakülte,  sağlık yüksekokulu, 2 meslek yüksekokulu, 3 hazırlık okulu, 3 enstitü ve tam 15 laboratuvar yer alıyor.

 

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
Ethfinex'ten yeni içerik tokenleri!..
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018
1 sterlin ne kadar? Güncel döviz kurları - 24 Eylül 2018